سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر عامل باشگاه از تنها چیزی كه می‌ترسد، آشفتگی سكوها است و خوب می‌داند كه تكرار فریادهای علی دایی در بازی با راه‌آهن گریبانش را خواهد گرفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جادوگر به پرسپولیس برمی‌گردد


مدیر عامل باشگاه از تنها چیزی كه می‌ترسد، آشفتگی سكوها است و خوب می‌داند كه تكرار فریادهای "علی دایی" در بازی با راه‌آهن گریبانش را خواهد گرفت.


کریمی

«علی كریمی بعد از بازی با كره جنوبی برمی‌گردد.» این بدون شك همان اتفاقی است كه هواداران روزهای بسیاری را برایش انتظار كشیدند و فعلاً از شنیدن خبر وقوعش سكوتی به نشان رضایت سر داده‌اند البته قراری بر لو رفتن این خبر نبود اما حالا كه این اتفاق افتاده دیگر كسی با تردید درباره‌اش حرف نمی‌زند.

تا پیش از این تصمیم‌ها برای دور ماندن علی كریمی از پرسپولیس گرفته شده بود چرا كه نه مانوئل ژوزه او را می‌خواست و نه باشگاه و اتفاقاً جرقه كنار گذاشتنش را هم نزدیكان مدیرعامل بر سر زبان‌ها انداختند.

به همین خاطر بود كه رویانیان برخلاف خواسته هواداران در صف حامیان سرمربی ایستاد و گفت كه حكم علی كریمی همان حرف ژوزه است. حتی كار به جایی رسید كه دیگر عذرخواهی هم نمی‌توانست چاره‌ساز باشد چرا كه مرد پرتغالی تنها راه بازگشت علی كریمی را در جدایی خودش پیدا كرده بود!

امروز اما همه چیز رنگ و بویی دیگر به خود گرفته كه یكی از دلیل‌هایش می‌تواند بازی پیش رو برابر راه‌آهن باشد و حضور علی دایی روی نیمكت این تیم. فردی كه حالا برای پرسپولیسی‌ها نماد اعتراض است و حضورش به خودی خود یك دردسر. به ویژه اگر روند این بازی و نتیجه‌اش باب میل سكونشین‌ها نباشد! باشگاه هم از تنها چیزی كه می‌ترسد، آشفتگی سكوها است و خوب می‌داند كه تكرار این روزها در بازی با راه‌آهن گریبانش را خواهد گرفت. به همین خاطر هم هست كه محمد رویانیان تصمیم گرفته پیش از رسیدن به راه‌آهن پرونده علی كریمی را برای همیشه ببندد؛ به گونه‌ای كه هم هواداران را راضی نگه دارد و هم شأن سرمربی و علی كریمی را.

به همین خاطر بود كه رویانیان برخلاف خواسته هواداران در صف حامیان سرمربی ایستاد و گفت كه حكم علی كریمی همان حرف ژوزه است. حتی كار به جایی رسید كه دیگر عذرخواهی هم نمی‌توانست چاره‌ساز باشد چرا كه مرد پرتغالی تنها راه بازگشت علی كریمی را در جدایی خودش پیدا كرده بود!

او صحبت‌هایش در این باره را با كریمی در میان گذاشته و او را به ادامه خویشتنداری امروزش دعوت كرده؛ درست همانطور كه با یك تذكر جدی سرمربی پرتغالی را به سكوت واداشته و از او خواسته بود كه در قبال علی كریمی كمی نرمش به خرج دهد تا تیم بیش از این در حاشیه‌ها غرق نشود. پرده آخر این داستان را هم خود مدیرعامل رقم خواهد زد.

به همین منظور نشستی سه نفره – با حضور خودش، ژوزه و كریمی – را در ذهن ترتیب داده و قرار است بعد از بازی حساس تیم ملی برابر كره جنوبی آن را عملی كند. در این نشست قرار است ژوزه و كریمی حرف‌ها و دلخوری‌های‌شان را مطرح كنند و سپس رویانیان با پادرمیانی‌اش آنها را پیش از روبرو شدن با تیم علی دایی آشتی بدهد؛ بی‌آنكه شأنشان را نادیده گرفته باشد. در واقع علی كریمی از بعد از بازی با كره، همراه با دیگر ملی‌پوشان سرخپوش به پرسپولیس بازخواهد گشت تا همچنان نقش كاپیتان دوم تیم را داشته باشد.

بخش ورزشی تبیان

منبع: جام ورزشی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین