وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ی روزدوازدهم جام یورو 2004 آلمان در بازی با لتونی حذف شد نه در بازی با چک شاید هیتسفیلد جانشین فولر شود آلمان – چک مهدی مهدوی کیا لژیونر فوتبال کشورمان که سابقه درخشانی در بوندس لیگا و فوتبال آلمان دارد بهترین گزینه ای بود که...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تحلیل فنی روزدوازدهم جام یورو 2004

آلمان در بازی با لتونی حذف شد نه در بازی با چک شاید هیتسفیلد جانشین فولر شود


آلمان – چک

مهدی مهدوی کیا لژیونر فوتبال کشورمان که سابقه درخشانی در بوندس لیگا و فوتبال آلمان دارد بهترین گزینه ای بود که نظر وی را در مورد بازی آلمان و چک جویا شویم همواره دیده و شنیده اید که در برنامه های مختلف تلویزیونی و برنامه نود مهدوی کیا چگونه به تحلیل و تفسیر مسابقات پرداخته و اینبار هم از تمرین و تست مفسری و کارشناسی موفق بیرون آمد تا اگر در آینده و بازنشستگی خواست به کارشناسی فوتبال بپردازد آمادگی داشته باشد .

به گفته عادل فردوسی پور مهدی از بهترین کارشناسان و مفسران فوتبال میشود .

مهدوی کیا گفت : المان نسبت به دو بازی گذشته با یک تغییر وارد میدان شد .در این بازی شوانیز تایگر هافبک جوان بایرن مونیخ در ترکیب اصلی قرار گرفته بود هدف رودی فولر از این تغییر این بود که در جلوی هافبک دفاعی آلمان  (هامان )چهار هافبک جنگنده و طراح به نامهای بالاک ، فرینگس ، اشنایدر و تایگر بازی کنند تا فشار بیشتری به تیم یک وارد کنند .

این اندیشه آلمان تا گل تساوی بخش هاینز موثر بود .البته این تاکتیک فولر یک اشکال بزرگ داشت و ان این بود که مربی آلمان در این بازی باز هم با یک مهاجم بازی کرد و این تفکر محتاطانه در نتیجه نگرفتن آلمان نقش بسیاری داشت.

در نیمه دوم هنگامیکه آلمان با دو مهاجم کار کرد توانست به دفعات در وازه چک را  به خطر بیاندازد که به علت بی دقتی و بدشانسی یه گل دست نیافت .

مهدی مهدوی کیا که آشنایی خوبی به سبک بازی آلمانها و بازیکنان آن تیم دارد در ادامه افزود : به نظر من بازی با یک مهاجم برای آلمانها اصلا سیستم کار آمدی نیست چرا که تک مهاجمان این تیم به هیچ وجه مهاجمان کاملی نیستند و نمی توانند یکنفره مفید واقع شوند به طور مثال تیم هلند هم با یک مهجم بازی میکند ولی تک مهاجم آنها نیستلروی است که اصلا با مهاجمان المانی قابل مقایسه نیست .

در کل آلمان در این بازی نسبتا خوب بازی کرد ولی با بدشانسی توپهایش به گل نرسید در آنسو تیم چک به خوبی از فرصتها استفاده کرد و موفق شدند .

مهدوی کیا در پایان اشاره کرد : در واقع آلمان با ارایه یک بازی ضعیف در مقابل لتونی از گردونه مسابقات حذف شد نه در مقابل چک به هر حال این شکست شاید جایگاه رودی فولر را هم در تیم ملی به خطر بیاندازد و احتمالا هیتسفیلد جانشین وی شود چرا که قبل از شروع مسابقات این شایعه در آلمان به گوش می رسید.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین