تبیان، دستیار زندگی
چند روز پیش مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال در جلسه ای تصمیم گرفتند برای ترمیم نقاط ضعفشان در نیم فصل بازیکن مبادله کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیران سرخابی به دنبال مبادله بازیکن


چند روز پیش مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال در جلسه ای تصمیم گرفتند برای ترمیم نقاط ضعفشان در نیم فصل بازیکن مبادله کنند.

داربی

مدیران سرخابی به دنبال مبادله بازیکن چند روز پیش مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال در جلسه ای تصمیم گرفتند برای ترمیم نقاط ضعفشان در نیم فصل بازیکن مبادله کنند.

با توجه به ترافیک خط هافبک استقلال و مشکل خط حمله این تیم و همین طور ترافیک در خط حمله پرسپولیس و کمبود بازیکن در خط میانی سرخپوشانف پیش بینی میشد اگر مبادله ای هم در میان باشد استقلال هافبک می دهد و مهاجم می گیرد.

اکنون هرچه به نیم فصل مسابقات لیگ برتر نزدیک می شویم بحث انتقال و جابه جایی چند بازیکن سرخابی قوت گرفته و حتی صحبت از حضور کریم انصاری فرد در استقلال و حضور جی لوید ساموئل در پرسپولیس است.

ساموئل در ابتدای فصل نیز از طریق مدیر برنامه های خود مذاکراتی با سردار رویانیان داشت اما وقتی مدیر عامل پرسپولیس متوجه شد ساموئل هم سهمیه لیگ برتری به حساب می ید و هم سهمیه خارجی، از خرید این بازیکن منصرف شد.

اکنون نیاز مبرم سرخابی به هافبک و مهاجم باعث شده مدیران دو باشگاه اختلاف نظرها کری خواندن ها را به فراموشی بسپارند و بر سر انتقال بازیکن ترینیدادو توباگویی به توافق برسند.

گویا امیر قلعه نویی هم با جدایی ساموئل موافقت کرده چرا که چندان به بازی او اعتقاد ندارد و ساموئل هم از نیمکت نشینی گلایه دارد. گفته می شود استقلالی ها در ازای انتقال ساموئل، محمد قاضی یا کریم انصاری فرد را می خواهند اما پرسپولیسی ها هنوز بر سرانتقال یکی از مهاجمان شان به جمع بندی نهایی نرسیده اند و منتظر پاسخ مانوئل ژوزه هستند.

مدیران سرخابی به دنبال مبادله بازیکن چند روز پیش مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال در جلسه ای تصمیم گرفتند برای ترمیم نقاط ضعفشان در نیم فصل بازیکن مبادله کنند

با توجه به ترافیک خط هافبک استقلال و مشکل خط حمله این تیم و همین طور ترافیک در خط حمله پرسپولیس و کمبود بازیکن در خط میانی سرخپوشانف پیش بینی میشد اگر مبادله ای هم در میان باشد استقلال هافبک می دهد و مهاجم می گیرد

این در حالی است که این روزها بی پوشان به دلیل پرداخت نشدن مطالبات مالی شان به مدیران خود اعتراض کردند و حتی توزی هافبک خارجی این تیم به تمرینات این تیم بازنگشته است تا با پس از جدا شدن زندی، این بار شایعه جدایی توزی نیز شنیده شود تا کمی معادلات برای استقلال پیچیده تر شود. با این شرایط باید منتظر ماند و دید یا استقلال با جدایی سامئول موافقت می کند تا ترافیک خط هافبک این تیم کمتر از گذشته شود.

بخش ورزشی تبیان

منبع: مجله اینترنی جهان و ورزش