تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گروه B را سخت‌ترین گروه مرحله مقدماتی جام‌ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ خواند و ایران را شایسته صعود از این مرحله دانست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کی‌روش:صعود می‌کنیم


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گروه B را سخت‌ترین گروه مرحله مقدماتی جام‌ملت‌های آسیا 2015 خواند و ایران را شایسته صعود از این مرحله دانست.


کی روش

کارلوس کی‌روش مشکلاتی را در راه آمادگی تیم ملی فوتبال ایران برای آنچه او سخت‌ترین گروه مقدماتی جام ملت‌های آسیا 2015 می‌خواند، می‌بیند.

قرعه‌کشی مرحله مقدماتی این مسابقات روز گذشته در ملبورن برگزار شد و تیم ملی ایران در یکی از سخت‌ترین گروه‌ها قرار گرفت. این تیم در گروه B باید به مصاف کویت، لبنان و تایلند میزبان مشترک بازی‌ها در سال 2007 خواهد رفت.

کی‌روش در این باره اظهار داشت: اول از همه باید بگویم که گروه ما یکی از سخت‌ترین گروه‌های این مرحله است، اما مطمئن هستیم که ایران می‌تواند امتیازات لازم را برای صعود به مرحله بعدی کسب کند.

وی ادامه داد: شکی نیست که به تمام حریفان خود در این گروه احترام می‌گذاریم اما امیدواریم و معتقدیم که شایسته صعود به مرحله بعدی این مسابقات هستیم.

سرمربی پرتغالی مشکلاتی را در راه آمادگی تیم ملی برای رقابت‌های مقدماتی جهانی می‌بیند، اما مطمئن است که می‌توانند از پس این مشکلات برآیند.

کی‌روش در این باره اظهار داشت: اول از همه باید بگویم که گروه ما یکی از سخت‌ترین گروه‌های این مرحله است، اما مطمئن هستیم که ایران می‌تواند امتیازات لازم را برای صعود به مرحله بعدی کسب کند

وی خاطرنشان کرد: عقیده من این است که مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا 2015 دو مشکل در راه آمادگی تیم ملی برای ما به وجود می‌آورد، اما این وظیفه ما است که راه حل درست را برای رسیدن تیم به آمادگی کامل پیدا کنیم.

مربی 59 ساله اضافه کرد: به هر حال من به شدت معتقدم که هنوز توانایی‌ها و مهمات لازم را برای راه‌یابی به دور بعد در اختیار داریم.

ایران 6 فوریه 2013 (مصادف با 18 بهمن 1391) در اولین بازی خود در این مسابقات به مصاف لبنان خواهد رفت.

بخش ورزشی تبیان

منبع: سایت AFC