تبیان، دستیار زندگی
مدیریت اجرایی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در نشست خبری گفت :جشنواره بیست و پنجم فیلم‌های کودکان و نوجوانان موجب حرکتهای بزرگ فرهنگی در اصفهان شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جشنواره بیست و پنجم فیلم‌های کودکان و نوجوانان موجب حرکتهای بزرگ فرهنگی در اصفهان شد

جشنواره بیست و پنجم فیلم‌های کودکان و نوجوانان موجب حرکتهای بزرگ فرهنگی در اصفهان شد


مدیریت اجرایی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در نشست خبری گفت : جشنواره بیست و پنجم فیلم‌های کودکان و نوجوانان موجب حرکتهای بزرگ فرهنگی در اصفهان شد .


مجتبی شهیدی گفت: جشنواره بیست و پنجم  فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان موجب موج آفرینی و حرکت های بزرگ فرهنگی و شناسایی استعدادها و ظرفیت ها در اصفهان شد. وی با اشاره به اینکه درسال گذشته در بخش فیلم نامه نویسی از اصفهان کسی نبود گفت :خوشبختانه استقبال چشمگیری از بخش مسابقه فیلمنامه نویسی شده بخصوص اصفهانی ها در این بخش خوش درخشیدند و حدود 70 اثر از فیلمنامه نویسی از اصفهان می باشد .

وی در ادامه افزود: امسال جشنواره بیست و ششمین فیلم‌های کودکان و نوجوانان با شعار کودک با نشاط ،نوجوان آگاه ،خانواده پایدار و با برفراشته شدن پرچم امام رضا (ع) و با نام بهترین مادر دنیا حضرت فاطمه زهرا (س) کار خود را آغاز می نماید .

امسال جشنواره بیست و ششمین فیلم‌های کودکان و نوجوانان با شعار کودک با نشاط ،نوجوان آگاه ،خانواده پایدار و با برفراشته شدن پرچم امام رضا (ع) و با نام بهترین مادر دنیا حضرت فاطمه زهرا (س) کار خود را آغاز می نماید .

وی در ادامه افزود :  در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ازشهدای هسته ای و فرزندان شهدای هسته ای نیز تجلیل می شود.

شهیدی افزود: امسال برای حمایت از دانشجویان ،  بلیت نیم بها به آنان داده می شود  و دانشجویان جهت دریافت بلیت نیم بها می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی بلیت نیم بها تهیه کنند .

وی در ادامه افزود: در سال گذشته اقلام فرهنگی برای 24 استان ارسال شد که امسال کاروان اقلام فرهنگی  به 13استان کشور میرود تا ضمن نمایش فیلم های مختلف کودک، بسته های فرهنگی این رویداد را به کودکان و نوجوانان اهدا کنند.

وی همچنین از حرکت قطار شادی با حضور کودکان در سطح شهر خبر داد و افزود :این قطار به عنوان نمادی از جشنواره جهت ارتباط با تمام مردم اصفهان به حرکت در می آید .

بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از 17 تا 21 مهر ماه سال جاری در اصفهان برگزار می شود.


منیع : خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان