وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرعامل استقلال در اظهار نظری نسبت به مجیدی گفته است: «خودتان دیدید که چطور او دخترش را بهانه کرد و به خاطر پول به فوتبال قطر رفت.»
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فتح‌الله‌زاده هم مجیدی را نمی‌خواهد


مدیرعامل استقلال در اظهار نظری نسبت به مجیدی گفته است: «خودتان دیدید که چطور او دخترش را بهانه کرد و به خاطر پول به فوتبال قطر رفت.»

فتح الله زاده و مجیدی

به نظر می‌رسد ماجرای جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، برای این باشگاه دردسرهای زیادی خواهد داشت. این بازیکن محبوبیت زیادی نزد طرفداران این تیم دارد و در دو مسابقه به شدت از سوی آن‌ها تشویق شده است. این تشویق‌ها به هیچ وجه به مذاق قلعه‌نویی خوش نیامده و بارها، به شکل تندی موضع گرفته است. تشویق او تیتر رسانه‌ها بود که ماجرای پیشنهاد پرسپولیسی‌ها نیز به میان آمد.

در همین گیر‌و‌دار، فرهاد مجیدی در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌ها، توضیح داد که هرگز به پرسپولیس نمی‌رود و در عین حال، به تعریف از واعظی آشتیانی مدیرعامل سابق استقلال و دشمن شماره یک علی فتح الله زاده پرداخت. همین موضوع باعث شد تا مدیرعامل آبی‌ها موضع تندی علیه مجیدی بگیرد و بگوید: «او به اردوگاه دشمن رفته. مجیدی نشان داد در باند چه کسی است.»

فتح الله زاده همچنین توضیح داد قصد داشته فرهاد را به استقلال بیاورد ولی حالا پشیمان شده: «بله، من می‌خواستم با قلعه‌نویی جلسه بگذارم و او را قانع کنم که با حرف‌های مجیدی، کلا بی‌خیال این موضوع شدم.» یعنی تا پیش از این که مجیدی از آشتیانی تعریف کند، قصد فتح الله زاده بازگرداندن او بود و دقیقا پس از حرف‌های فرهاد، این انتقال را کنسل کرده است.

اما شواهد مستند، گویای اتفاقی عکس این است. شواهدی که ظاهرا مجیدی را عصبانی کرده تا چنین جملاتی را به زبان بیاورد. عده‌ای از خبرنگاران، مسئولان استقلال و هواداران این تیم شاهد بودند که فتح الله زاده گفت: «اصلا قصد نداریم فرهاد را به تیم برگردانیم. خودتان دیدید که چطور او دخترش را بهانه کرد و به خاطر پول به فوتبال قطر رفت. به همین دلیل، ترجیح می‌دهیم بازیکن دیگری را بیاوریم نه فرهاد را.»

شواهدی که ظاهرا مجیدی را عصبانی کرده تا چنین جملاتی را به زبان بیاورد. عده‌ای از خبرنگاران، مسئولان استقلال و هواداران این تیم شاهد بودند که فتح الله زاده گفت: «اصلا قصد نداریم فرهاد را به تیم برگردانیم. خودتان دیدید که چطور او دخترش را بهانه کرد و به خاطر پول به فوتبال قطر رفت. به همین دلیل، ترجیح می‌دهیم بازیکن دیگری را بیاوریم نه فرهاد را.»

مدیرعامل استقلال حتی درباره مهاجم جدیدی که قرار است نیم‌فصل به استقلال بیاید توضیح داد: «فعلا عمادرضا را در نظر داریم و می‌خواهیم با او مذاکراتی جدی داشته باشیم.» همین اظهارات که توسط چند خبرنگار نیز ضبط شد، به خوبی نشان می‌دهد فتح الله زاده قصد نداشته فرهاد مجیدی را به استقلال بازگرداند. ظاهرا همین اظهارات او به گوش مجیدی رسید که به تعریف از واعظی آشتیانی پرداخت. در کنار هم قراردادن حرف‌های فتح الله زاده بعد از بازی فجر و همچنین پس از مصاحبه اخیر فرهاد، به خوبی می‌فهمیم که اصلا قرار نبوده این بازیکن به استقلال بازگردد.

بخش ورزشی تبیان

منبع : جام نیوز

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین