تبیان، دستیار زندگی
شرایط فعلی غیر ممكن است سرمایه های باشگاه را نمی توان براحتی اخراج كرد منصورپورحیدری با اشاره به حذف تیم استقلال از رقابتهای جام حذفی فوتبال كشور گفت: مشكلات تیمی ، انسجام، روحیه و شجاعت بازیكنان را به حداقل ممكن كاهش داده ا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منصور پورحیدری:

تحول در شرایط فعلی غیر ممكن است سرمایه های باشگاه را نمی توان براحتی اخراج كرد

منصورپورحیدری با اشاره به حذف تیم استقلال از رقابتهای جام حذفی فوتبال كشور گفت: مشكلات تیمی ، انسجام، روحیه و شجاعت بازیكنان را به حداقل ممكن كاهش داده است و این می تواند نوید بدی برای تیمی مانند استقلال باشد.

سرمربی تیم استقلال تهران در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، افزود: بازیكنان استقلال بیشترازهر چیزی توان خودشان را مقابل فولاد مباركه سپاهان نشان دادند ، ولی با شرایط موجود نمی توان انتظار بالاتری از بازیكنان داشت چرا كه شكست و حذف از رقابتهای جام حذفی قابل پیش بینی بود.

وی تصریح كرد: قراردادن بازیكنان مقابل یكدیگر و قرار دادن آنها مقابل تماشاگر و سرمربی تیم از دسیسه هایی است كه مشكلاتی را برای تیم ایجاد كرده كه سامان دادن دوباره آن كار مشكلی است.

پورحیدری با انتقاد از حركات مرموزی كه تیم را به حاشیه كشانده است، اظهار داشت: با وضعیت موجود تیم استقلال ، مسؤولان وهواداران نباید انتظار تحولی را از این تیم داشته باشند، بلكه باید به فكر آینده و مسابقات فصل بعدی بود.

مدیرفنی تیم استقلال تهران با رد شایعه اخراج چند بازیكن تیم استقلال گفت: پور حیدری در مقام و جایگاهی نیست كه بخواهد سرمایه های باشگاه را به این راحتی اخراج كند، چرا كه موقتاً در كادر فنی حضور خواهد داشت.

وی افزود: پاشازاده و رستمی را تا پایان بازیها كنار گذاشته ایم و نوازی را به دلیل ناآمادگی فرم بدنش در اختیار مربی بدنساز قرار داده ایم تا در صورت بهبود شرایط در بازیهای آینده از وی استفاده كنیم . علیرضا منصوریان نیز با مشكلات 9 ماهه اش روحیه لازم برای بازدهی كافی را نداشت كه به این ترتیب به وی استراحت دادیم تا در آینده كاراتر گردد.

وی در پایان با تقدیر از تشویق های بی وقفه هواداران استقلال با وجود شرایط نابسامان این تیم، ابراز امیدواری كرد كه حداقل برای احترام به حضور این هواداران مسئولان باشگاه به فكر تغییر شرایط باشند.