سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مشکلات وگرفتارهای استفاده از Accessories و نرم افزارها       مشکلات و گرفتاری های نرم افزارها ویندوز XP با ابزارهای مختلف ، الحاقات و نرم افزارهای کار بردی همراه شده است تا برخی مشکلات شما را از بین ب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بخش سوم -  مشکلات وگرفتارهای استفاده از Accessories و نرم افزارها

مشکلات و گرفتاری های نرم افزارها

ویندوز XP با ابزارهای مختلف ، الحاقات و نرم افزارهای کار بردی همراه شده است تا برخی مشکلات شما را از بین ببرد. هر چند غالباً ما اقدام به نصب برنامه های دیگری بدین منظور می کنیم . برای مثال از برنامه Office برای صفحه آرایی و تایپ مطالب و مدیریت اسناداستفاده می کنیم. Office جزو برنامه های ویندوزXP نیست و باید بطور جداگانه تهیه و نصب شود . این مسئله برای تمامی نرم افزارهای دیگر نیز صدق می کند.از بازی ها گرفته تا برنامه هایضد ویروس یا ویرایشگرهای گرافیکی.

 قبل از خرید هر نرم افزارونصب آن باید به درمسئله توجه کنیم:

1- هنگام تهیه نرم افزار مورد نظر خود از سازگاری آن با ویندوز XP مطمئن شوید. به عبارتی ویندوز XP باید قادر به اجرای نرم افزار باشد.

2-برخی نرم افزارها بویژه برنامه های گرافیکی نیاز به منابع سیستمی و حافظهبالاییدارند . به عبارت دیگر هنگام خرید یک نرم افزار دقت کنید که آیا قطعات سخت افزا سیستم تان در حدی قرار دارد که بتواند آن برنامه ها را اجرا کند یا خیر.

باراست کلیک کردن My Computer و انتخاب گزینه Properties و مشاهده اطلاعات زبانه General ( همانند شکل ) می توانید نوع RAMو CPU دستگاه خود را مشاهده کنید.

هنگام خرید و نصب یک نرم افزار ممکن استبا برخی مشکلات مواجه شوید که شاید بتوانید در این بخش به پاسخ برخی از آنها دست پیدا کنید.

 هنگام حذف یک برنامه با پیغامی مبنی بر مشترک بودن فایل ها مواجه می شوم


علت:

برخی برنامه ها از فایل های مشترکی استفاده می کنند. که امکان ارتباط با ویندوز XP را فراهم می کند.

هنگامیکه برنامه ای را حذف می کنید ، ممکن است با پیامی مواجه شوید مبنی بر مشترک بودن آن فایل واینکه حذف آن فایل ممکن است سبب بروز مشکل برای برنامه دیگری شود. این فایل ها به هر ترتیب قابل حذف شدن هستند اما بهتر است آنها را در کامپیوتر نگه دارید و حذف نکنید تا از آسیب رسیدن به برنامه های دیگر جلوگیری کنید.


راه حل:

بهترین و مناسب ترین کار در چنین وضیعتی حفظ فایل های مشترک وحذف نکردن آنهاست.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین