سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مشکلات فایل ها و پوشه های ویندوز       مشکلات مربوط به Recyclebin   Recyclebin آیکونی است که در صفحه رومیزی ویندوز قرار دارد و محلی است برای هر چه که دیگر برای شما کارائی و استفاده ندارد.  ف...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بخش دوم -  مشکلات فایل ها و پوشه های ویندوز 

رجیستری ویندوز (تغییر نام درایو و آیکون)

مشکلات  مربوط به Recyclebin

Recyclebin آیکونی است که در صفحه رومیزی ویندوز قرار دارد و محلی است برای هر چه که دیگر برای شما کارائی و استفاده ندارد.  فایل ها و پوشه های پاک شده  در Recyclebin قرار می گیرند و در آنجا نگهداری می شوند مگر آنکه پس از وارد شدن به این قسمت مجددا آنها را پاک کنید یا ظرفیت Recyclebin از اندازه تعیین شده بیشتر شود . که در این وضعیت قدیمی ترین فایل های نگهداری شده در آن حذف می شود .

من می خواهمپس از پاک کردن فایل ها به Recyclebin منتقل نشده بلکه مستقیما حذف شوند


علت:


در عملکرد ویندوزxp بطور پیش فرض آیتم ها  هنگام حذف شدن در ابتدا به سطل بازیابی ریخته می شوند. این عمل فرصتی به شما می دهد و می توانید در صورت اشتباه یا نیاز فایل ها یا پوشه های حذف شده را بازیابی کنید . اما در صورتی که نمی خواهید ویندوز ازRecyclebin استفاده کند می توانید به نحوی ان را ساختار بندی کنید که فایل ها فورا حذف شوند.


راه حل:

برای آنکه فایل ها فورا و بدون نگهداری در سطل بازیابی حذف شوند ، Recyclebin را راست کلیک کرده و سپسPropertise را انتخاب کنید . در زبانهGlobal گزینهDo Not Move Files to the Recyclebin را فعال کنید .Ok را کلیک کنید . در این حالت فایل ها بطور اتوماتیک حذف شده و درRecyclebin نگهداری نمی شوند.
البته در صورتی که نمی خواهید این حالت به تمام فایل هایی که حذف می کنید اعمال شود ، می توانید در هنگام  انتخاب گزینهDelete کلیدShift را پائین نگهدارید. این کار همانند تنظیم گزینه فوق عمل می کند اما فقط به همان فایل خاص اعمال می شود.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین