سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مشکلات فایل ها و پوشه های ویندوز       مشکلات مربوط به Recyclebin   Recyclebin آیکونی است که در صفحه رومیزی ویندوز قرار دارد و محلی است برای هر چه که دیگر برای شما کارائی و استفاده ندارد.  ف...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بخش دوم -  مشکلات فایل ها و پوشه های ویندوز

مشکلات مربوط به Recyclebin

 
رجیستری ویندوز (desktop and explorer)

Recyclebin آیکونی است که در صفحه رومیزی ویندوز قرار دارد و محلی است برای هر چه که دیگر برای شما کارائی و استفاده ندارد.  فایل ها و پوشه های پاک شده  در Recyclebin قرار می گیرند و در آنجا نگهداری می شوند مگر آنکه پس از وارد شدن به این قسمت مجددا آنها را پاک کنید یا ظرفیت Recyclebin از اندازه تعیین شده بیشتر شود . که در این وضعیت قدیمی ترین فایل های نگهداری شده در آن حذف می شود .

من بطور اتفاقی چیزی را که نیاز داشتم به سطل بازیابی فرستادم


علت:

مردم اغلب ممکن است آیتم هایی را به سطل بازیابی و بطور تصادفی بفرستند. سطل بازیابی در واقع همانند سایر پوشه های سیستم است . از آنجا که Recyclebin بطور اتوماتیک آیتم ها را هنگام واقع شدن در این پوشه حذف نمی کند ، این فایل ها قابل برگشت هستند .


راه حل:

سطل بازیابی را باز کنید و فایل یا فایل های مورد نظرتان را به بیرون و خارج از سطل بازیابی بکشید . همانند کاری که درMy Computer  یا پوشه های دیگر انجام می دهید.البته می توانید فایل مزبور را راست کلیک کرده و گزینهrestore را انتخاب کنید . با این کار فایل به محلی که از آنجا حذف شده بود بر می گردد.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین