سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مشکلات فایل ها و پوشه های ویندوز       مشکلات پوشه ها در ویندوز xp  پوشه ها برای نگهداری فایل ها و پوشه های دیگر طراحی شده اند . هدف از پوشه ها همانطور که حدس زدید سازماندهی اطلا عات است. در ویند...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بخش دوم -  مشکلات فایل ها و پوشه های ویندوز

 

مشکلات پوشه ها در ویندوز xp 

پوشه ها برای نگهداری فایل ها و پوشه های دیگر طراحی شده اند . هدف از پوشه ها همانطور که حدس زدید سازماندهی اطلا عات است. در ویندوز از پوشه ها برا ی نگهداری اطلاعات استفاده می شود. درویندوز xp  پوشه هایی بطورپیش فرض در نظر گرفته شده اند که اطلا عات شما را مدیریت می کنند . همچون my document که آن هم د ربردارنده پوشه هایmy music  و my pictures می باشد .

بعنوان مثال ویندوز xp می تواند فایل های تصویری را تشخیص داده و برای ذخیره آن فایل در پوشه my pictures به شما یادآوری کند.

هر چند پوشه ها محلی برای مدیریت اطلاعات بوده و استفاده از آنها می تواند کاربا ویندوز را بسیار آسان تر کند اما مشکلاتی نیز دراین بین وجود دارند که در استفاده و ایجاد پوشه ها با آنها مواجه می شوید.

اندازه ، نوع و ... فایل ها در پوشه ها مشخص نیست


علت:

 در ویندوزxp تعدادی گزینه وجود دارد که می تواند برای نمایش یک فایل مورد استفاده قرارگیرد . برای مثال به یک پوشه وارد شوید . با یک ساختار بندی درست نه تنها می توانید نام فایل را مشاهده کنید بلکه اندازه ، حجم ، نوع و زمان ایجاد و دیگر جزئیات آن را نیز مشاهده کنید.

به آسانی می توانید تعیین کنید که چه جزئیاتی برای دیدن فایل های موجود یک پوشه مورد نظرتان است.


راه حل:

یک پوشه را باز کرده و منوی view را کلیک کنید. گزینه choose details را کلیک کنید. یک پنجره با نامChoose details نمایان می شود. جزئیاتی کهمی خواهید با فایل نشان داده شود را انتخاب کنید  و ok را کلیک کنید .

شما می توانید به این پنجره برگشته و جزئیات آتیم های مورد نظر را تغییر دهید .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین