وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان ویژه نامه ای را با عنوان «بانوی پاکی ها» در سایت این موسسه منتشر کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ویژه نامه بانوی پاکی‌ها در تبیان منتشر شد

ویژه نامه بانوی پاکی‌ها

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان ویژه نامه ای را با عنوان «بانوی پاکی ها» در سایت این موسسه منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی، بخش تاریخ و سیره معصومین (ع) تبیان ویژه نامه ای را با عنوان « بانوی پاکی ها» در سایت این موسسه منتشر کرد.

این ویژه نامه با هدف تبریک به مناسبت سالروز ولادت فاطمه معصومه(س) آماده شده ، در این ویژه نامه بخش هایی نظیر کلیپ های مخصوص، نواهنگ، تصاویر ویژه، موبایل اسلامی، قفسه، مقالات، مدح عصمت، ویژه نامه پیشین وجود دارد.

در یکی از مقالات موجود در این ویژه نامه با عنوان فاطمه ای از تبار فاطمه سلام الله علیها آمده است: از بین امامزادگان و فرزندان اهل بیت علیهم السلام فقط چهار نفرند که زیارتنامه مخصوص دارند: حضرت زینب کبری، حضرت ابا الفضل العباس، حضرت علی بن الحسین و حضرت فاطمه ی معصومه سلام الله علیهم اجمعین.

امام صادق علیه السلام فرمودند: قم کوفه کوچک ما است . برای بهشت هشت درب است که سه درب آن به سوی قم است . زنی در قم وفات می کند که از اولاد من است و نامش فاطمه دختر موسی بن جعفرعلیهماالسلام است . در روز قیامت با شفاعت او تمام شیعیان من وارد بهشت می شوند.

این ویژه نامه توسط ابوالفضل صالح صدر تهیه و سمیه ظهرابی طراحی آن را به عهده داشته و در بخش تاریخ و سیره معصومین (ع) قابل مشاهده است.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین