تبیان، دستیار زندگی
در پی اهانت شریرانه صهیونیست‌های ضداسلام به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت محمد ‌مصطفی صلی ‌الله علیه و آله و سلم، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای ولی ‌امر مسلمین جهان بیانیه‌ای منتشر فرمودند
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتحار صهیونیستی


در پی اهانت شریرانه صهیونیست‌های ضداسلام به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت محمد ‌مصطفی صلی ‌الله علیه و آله و سلم، حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای ولی ‌امر مسلمین جهان بیانیه‌ای منتشر فرمودند.
زنجیره پلید

رهبر حکیم انقلاب اسلامی در این بیانیه، ضمن محکوم کردن این اقدام شنیع، متهم اصلی جنایت اخیر هتک حرمت پیامبر اعظم(ص) را صهیونیزم و آمریکا دانستند و فرمودند: «اگر از حلقه‌های قبلی این زنجیره پلید، یعنی سلمان رشدی و کاریکاتوریست دانمارکی و کشیش‌های آمریکایی آتش‌زننده قرآن حمایت نمی‌کردند و ده‌ها فیلم ضد‌اسلام را در بنگاه‌های وابسته به سرمایه‌داران صهیونیست‌ سفارش نمی‌دادند، امروز کار به این گناه عظیم و غیرقابل بخشش نمی‌رسید».

از سال 1988 میلادی که با چاپ رمان موهن آیات شیطانی نوشته سلمان رشدی نویسنده مرتد هندی‌- انگلیسی توسط انتشارات پنگوئن، اهانت به اسلام وارد مرحله جدیدی شد. پس از آن اهانت بزرگ و بی‌سابقه، هر از گاهی، چنین اقداماتی در قالب به اصطلاح هنری در کتاب، ‌سینما، کاریکاتور یا توهین‌های مشمئز‌کننده  مانند اهانت پاپ با اعلام مترادف بودن اسلام و خشونت و قرآن‌سوزی؛ یا منع حجاب، ممنوعیت ساخت نماد‌های اسلامی چون مناره برای مساجد و... شکل گرفته است. جالب آنکه در چنین اقداماتی همواره یا افراد مرتدی چون سلمان رشدی(دارای تابعیت هند و انگلستان)، عزیز نسین(تركیه)، ایان هرسی علی(سومالیایی ـ هلندی)، تسلیمه نسرین(بنگلادشی) و رافق تقی(تبعه جمهوری آذربایجان) که قبلا مسلمان بوده‌اند و سپس با ارتداد از دین مبین اسلام خارج شده‌اند حاضر بودند یا افرادی چون تئو ون‌گوگ، تری جونز، گرت ویلدرز و پاپ بندیکت شانزدهم که متعلق به دنیای مسیحیتند اما این بار صهیونیست‌ها خود ‌راساً وارد کارزار با اسلام شدند و با انتحار و خودكشی سیاسی، کارگردانی فیلم موهن «برائت از مسلمانان» را به یک کارگردان دارای تابعیت رژیم صهیونیستی و آمریکا دادند.

جالب آنکه پس از خروش میلیونی مسلمانان دنیا در اعتراض به ساخت و انتشار این فیلم اهانت‌بار که منجر به هلاکت سفیر آمریکا در لیبی و سه دیپلمات دیگر این کشور شد، مسۆولان رژیم جنایتکار ایالات متحده به جای محکوم کردن این اقدام فیلمساز صهیونیست‌، می‌گویند، نمی‌توانیم جلوی ابراز عقیده آمریکاییان را بگیریم

«سَم باسیل» کارگردان درجه چندم هالیوود که سابقه حدود 2 سال زندان در زندان‌های ایالات متحده را نیز به دلیل حمل مواد مخدر و تخلفات مالی دارد و یک فیلم‌ساز بسیار بد‌نام است، به عنوان یک صهیونیست آمریکایی‌- اسرائیلی اقدام به ساخت فیلمی هتاکانه نسبت به بزرگ‌ترین انسان تاریخ؛ حضرت محمد‌مصطفی(ص) کرد و با این کار شنیع، ضمن خدمت به اربابان ملحد خود، قلب 5/1 میلیارد مسلمان عالَم را جریحه‌دار نمود. وی در این فیلم بسیار نازل و سطح پایین که به دلیل ناتوانی‌اش در کارگردانی، حتی خوش‌ساخت هم نیست، چهره‌ای بسیار بد از رسول مهربانی‌ها نشان داده است و به بزرگ‌ترین پیامبر خدا و اسلام عزیز اهانت‌های بسیار روا داشه است.

جالب آنکه پس از خروش میلیونی مسلمانان دنیا در اعتراض به ساخت و انتشار این فیلم اهانت‌بار که منجر به هلاکت سفیر آمریکا در لیبی و سه دیپلمات دیگر این کشور شد، مسۆولان رژیم جنایتکار ایالات متحده به جای محکوم کردن این اقدام فیلمساز صهیونیست‌، می‌گویند، نمی‌توانیم جلوی ابراز عقیده آمریکاییان را بگیریم(!) هیلاری کلینتون، که رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکاست، صراحتاً می‌گوید در آمریکا نباید جلوی آزادی بیان گرفته شود(!)

اعتراض مسلمانان به فیلم موهن

در حالی توهین به اسلام و مقدسات آن از سوی رژیم ایالات متحده با عنوان آزادی بیان(!) توجیه می‌شود که اگر یک محقق و دانشمند یا یک مورخ منصف، با اسناد و مدارک محکم و متقن اثبات کند هولوکاست و قتل 6 میلیون یهودی در جریان جنگ دوم جهانی توسط هیتلر، افسانه و دروغی بیش نیست، با زندان و جریمه‌های سنگین مواجه می‌شود. قطعا اگر کتابی در رد هولوکاست نوشته شود، کاریکاتوری برای تمسخر آن رسم شود یا فیلمی سینمایی آن ‌را به چالش بکشد، نویسنده، کارتونیست و کارگردان چنین آثاری بلافاصله با برخورد شدید مقامات دنیای غرب مواجه شده و به جرم انکار تاریخ(!) و جریحه‌دار کردن احساسات چند‌هزار صهیونیست‌، مجرم شناخته خواهند شد اما هر کس و ناکسی آزاد است به مقدس‌ترین اعتقادات 5/1 میلیارد مسلمان و به پیامبر عظیم‌الشان اسلام که مطهر‌ترین انسان تاریخ بشریت است، بد‌ترین جسارت‌ها را روا دارد!! مجرم اصلی جنایت اخیر که یکی از فجیع‌ترین و شنیع‌ترین اهانت‌ها به ساحت قدسی حضرت‌ رسول‌الله اعظم(ص) است، آمریکا و صهیونیست‌هایی هستند که از عاملان این کارها در گذشته و حال نه تنها جلوگیری نكرده و نمی‌کنند؛ بلکه با پرداخت پول‌های فراوان به آنان، تشویق‌شان می‌کنند به چنین توهین‌هایی ادامه دهند، با صرف هزینه‌های بسیار، حفاظت از جان بی‌ارزش هتاکان را بر عهده می‌گیرند، با دادن جایزه‌های مختلف سعی می‌‌کنند آنها را مطرح کنند و حتی حاضر نیستند در برابر این اقدامات عذر‌خواهی نمایند.

در حال حاضر، خواست مسلمانان دنیا این است که در کنار محاکمه عاملان مستقیم اهانت به نبی مکرم اسلام(ص) و به مجازات رساندن بی‌اغماض این آلات فعل صهیونیزم و آمریکا، سران پشت صحنه این اقدامات نیز محاکمه شده و به سزای اعمال پلیدشان برسند، تا ان‌شاء‌الله دیگر شاهد چنین اقدامات زشتی از جانب آنها نباشیم.

ای مستضعفان جهان و ای کشورهای اسلامی و مسلمانان جهان! به پا خیزید و حق را با چنگ و دندان بگیرید.

در پایان مطلب را با فرمایشات احیاگر اسلام در عصر حاضر به پایان می‌بریم؛ باشد با عمل مسلمین جهان به توصیه‌های روح خدا حضرت امام خمینی قدس سره‌الشریف، برای همیشه بساط این اهانت‌ها برچیده شود.

* امروز چاره چیست و برای شکستن این بت‌ها، چه تکلیفی متوجه مسلمانان جهان و مستضعفان می‌باشد؟ یک چاره که اساس چاره‌هاست و ریشه این گرفتاری‌ها را قطع می‌کند و فساد را از بن می‌سوزاند، وحدت مسلمانان بلکه تمامی مستضعفان و در بند کشیده‌شدگان جهان است و این وحدت که اسلام شریف و قرآن کریم بر آن پافشاری کرده‌اند، با دعوت و تبلیغ دامنه‌دار باید به وجود آید.

* از جمله چیز‌هایی که برای قیام مسلمانان و مستضعفان جهان علیه چپاولگران جهانی و مستکبران جهانخوار، لازم به تذکر است، آن است که نوعاً قدرت‌های ستمگر از راه ارعاب و تهدید یا به وسیله بوق‌های تبلیغاتی خودشان و یا به وسیله عمال مزدور بومی خائن‌شان، مقاصد شوم خود را اجرا می‌کنند، در صورتی که اگر ملت‌ها با هشیاری و وحدت در مقابلشان بایستند، موفق به اجرای آن نخواهند شد.

* ای مستضعفان جهان و ای کشورهای اسلامی و مسلمانان جهان! به پا خیزید و حق را با چنگ و دندان بگیرید.

محمدمهدی تقوی

بخش سیاست تبیان