وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
با به پایان رسیدن هفته‌‌ی هشتم لیگ برتر، رقابت‌های سطح اول فوتبال كشور به نیمه‌ی راه رسید و در این بین ركوردهای جالبی ثبت شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آمار ضعیف سرخپوشان تا هفته هشتم


با به پایان رسیدن هفته‌‌ی هشتم لیگ برتر، رقابت‌های سطح اول فوتبال كشور به نیمه‌ی راه رسید و در این بین ركوردهای جالبی ثبت شد.

ژوزه -پرسپولیس

در پایان ربع اول لیگ برتر، تیم‌ فجرسپاسی با به ثمر رساندن 15 گل عنوان بهترین خط حمله‌ی لیگ را به دست آورد. تیم فوتبال استقلال نیز با دریافت تنها سه گل عنوان بهترین خط دفاع را به خود اختصاص داد.

در آن سو، آلومینیوم هرمزگان با 4 گل ضعیف‌ترین خط حمله را قرار داد و پس از آن پرسپولیس و مس با 5 گل ضعیف‌ترین‌ها بودند. نفت آبادان نیز با دریافت 18 گل ضعیف‌ترین خط دفاع را به خود اختصاص داد.

فاصله‌ی یك امتیازی با قعر جدول و رده‌ی چهاردهم لیگ نیز از آمارهای جالبی بود كه پرسپولیس به ثبت رساند. ركورد كم‌ترین برد نیز به پرسپولیس رسید (یك برد)، البته چهار تیم نیز با سرخپوشان شریك بودند.

پرسپولیس 91 یکی از بدترین و ضعیف ترین تیم های تاریخ این باشگاه است که بعد از 8 هفته هنوز در خانه به پیروزی نرسیده است. سرخپوشان در این فصل 5 بازی خانگی خود در آزادی را به سپاسی و صبا باخته اند و با دو تیم همشهری خود، استقلال و نفت، نیز به تساوی بدون گل رسیده اند.

فاصله‌ی یك امتیازی با قعر جدول و رده‌ی چهاردهم لیگ نیز از آمارهای جالبی بود كه پرسپولیس به ثبت رساند. ركورد كم‌ترین برد نیز به پرسپولیس رسید (یك برد)، البته چهار تیم نیز با سرخپوشان شریك بودند

 پرسپولیس با کسب 2 امتیاز از 4 بازی خانگی در قعر جدول بازی های خانگی لیگ دوازدهم قرار گرفته است. سرخپوشان تنها تیم بدون برد در خانه این فصل هستند.

هفته‌ی نهم لیگ برتر با انجام هشت دیدار سی‌و یكم شهریور آغاز می‌شود.

بخش ورزشی تبیان


منبع: مجله اینترنی جهان و ورزش

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین