وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تمرین تیم ملی فوتبال در ورزشگاه شهر صیدا لبنان برگزار شد و كی‌روش و شاگردانش آخرین دستورات تاكتیكی را برای دیدار حساس روز سه شنبه مقابل لبنان مرور كردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

امیدواری کی‌روش به پیروزی مقابل لبنان


تمرین تیم ملی فوتبال در ورزشگاه شهر صیدا لبنان برگزار شد و كی‌روش و شاگردانش آخرین دستورات تاكتیكی را برای دیدار حساس روز سه شنبه مقابل لبنان مرور كردند.


تیم ملی

تیم ملی فوتبال ایران عصر روز یكشنبه از ساعت 16 و 40 دقیقه به وقت محلی در ورزشگاه شهر صیدا در جنوب لبنان تمرین‌ خود را برگزار کرد.

پیش از آغاز تمرین بازیكنان به دستورات کارلوس کی‌روش گوش فرا دادند. کی‌روش در صحبت‌هایش از اهمیت بازی روز سه‌شنبه گفت و سپس برخی موارد فنی را برای بازیکنان تیم تشریح كرد.

کی‌روش هرگونه مصاحبه توسط بازیکنان را ممنوع اعلام کرده بود، به همین دلیل والی‌زاده مدیر رسانه‌ای تیم ملی از خبرنگاران خواست از گفت‌وگو با بازیکنان خودداری کنند. با این حال محمد غلامی مهاجم تیم ملی در اظهاراتی کوتاه از سلامتی کامل خود خبر داد و گفت در صورت صلاحدید سرمربی تیم ملی آماده حضور در مسابقه با تیم ملی لبنان است.

وی شرایط تیم ملی و اردوی آمادگی در اردن را خوب توصیف کرد و تاکید كرد كه تیم ملی برای دیدار با لبنان در آمادگی کامل است.

همچنین محمدرضا خلعتبری از آمادگی تیم ملی صحبت كرد و گفت: با توجه به حضور کی‌روش در بازی دوستانه لبنان و استرالیا، ما شناخت کافی از لبنان داریم و با تمام توان برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم.

سید مهدی رحمتی، دروازه‌بان تیم ملی لبنان نیز ایران را آماده دیدار با لبنان دانست و آرزو كرد با کسب سه امتیاز این دیدار با دست پر به کشور بازگردند.

هادی عقیلی، مدافع تیم ملی کشورمان نیز که در تیم باشگاهی "قطر" بازی می کند، همه چیز را برای دیدار با لبنان آماده توصیف می‌كند و امیدوار است تیم ملی ایران 3 امتیاز دیدار را از آن خود کند.

سرمربی تیم ملی کشورمان نیز در گفت‌وگو با رسانه‌های گروهی حاضر در لبنان اظهار كرد: تیم ایران با شناخت کامل به مصاف لبنان می‌رود.

تیم ملی ایران دوشنبه صبح ساعت 9 و نیم صبح تمرین خود در محل اصلی مسابقه در ورزشگاه المدینه الریاضیه بیروت را برگزار خواهد كرد و سپس ساعت 12 ظهر سرمربیان دو تیم ایران و لبنان در کنفرانس خبری شرکت خواهند کرد

وی درباره ارزیابی خود از بازی لبنان و استرالیا با توجه به حضورش در این دیدار گفت: تیم لبنان با وجود شکست در این دیدار تیم ضعیف و دست و پا بسته‌ای نیست و تلاش خواهد کرد از فرصت میزبانی برای کسب نتیجه استفاده کند. بنابراین ما هرگز لبنان را دست کم نمی‌گیریم و با برنامه در برابر این تیم قرار خواهیم گرفت. هدف ما کسب 3 امتیاز این دیدار خواهد بود.

تیم ملی ایران دوشنبه صبح ساعت 9 و نیم صبح تمرین خود در محل اصلی مسابقه در ورزشگاه المدینه الریاضیه بیروت را برگزار خواهد كرد و سپس ساعت 12 ظهر سرمربیان دو تیم ایران و لبنان در کنفرانس خبری شرکت خواهند کرد.

دوشنبه مهدی محمدنبی دبیرکل و آیت‌اللهی نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال به بیروت خواهند آمد و در کنار تیم خواهند بود.

بخش ورزشی تبیان

منبع : ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین