وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
روابط عمومی، هم‌چون قلب تپنده‌ای می‌ماند كه چنانكه ضربان آن منظم نباشد، نشان‌دهنده روح رنجور سازمان مربوطه خواهد بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیرمسۆول ماهنامه صنعت حمل‌ونقل: 

كنفرانس «روابط‌عمومی، صنعت، تولید ملی» بار سنگینی بر دوش روابط‌عمومی‌های صنعت خواهد گذشت

كنفرانس «روابط‌عمومی، صنعت، تولید ملی»

روابط عمومی، هم‌چون قلب تپنده‌ای می‌ماند كه چنانكه ضربان آن منظم نباشد، نشان‌دهنده روح رنجور سازمان مربوطه خواهد بود.

علی ذرقانی، صاحب‌امتیاز و مدیرمسۆول ماهنامه صنعت حمل‌ونقل که به مناسبت برگزاری كنفرانس «روابط‌عمومی، صنعت، تولید ملی» كه بیستم شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود، سخن می‌گفت، گفت: متأسفانه نقش روابط‌عمومی‌ها بویژه در سازمان‌های دولتی و غیردولتی در نصب اعلانات یا پارچه نوشته به مناسبت‌های مختلف و نهایتاً انتشار نشریه داخلی و سازمانی خلاصه شده است. در حالی كه روابط‌عمومی اصولاً نقش فراتر و پر مسۆولیت‌تر از موارد فوق دارد و می‌تواند بسان قلب كه خون را تسویه و به سراسر بدن پمپاژ می‌كند، داده‌های اطلاعاتی سازمانی خود را به درستی در اختیار جامعه قرار دهد و جامعه را از برداشت‌های نادرست نسبت به سازمان خود دور سازد.

ذرقانی اضافه کرد: كنفرانس «روابط‌عمومی، صنعت، تولید ملی» بی‌تردید بار سنگینی بر دوش روابط‌عمومی‌های ذی‌ربط خواهد گذشت، زیرا شناخت دقیق و علمی از بازارهای هدف و نوع ارتباط با این بازارها و تهیه گزارش‌های كارشناسی و ارائه به مدیریت‌ها، می‌تواند چشم‌انداز حركت و توسعه سازمان مربوطه را به روشنی ترسیم كند. در نهایت امید است این كنفرانس به روابط‌عمومی‌ها بیاموزد به‌جای این كه نگهبان سفت و سخت خروج اطلاعات سازمانی خود باشند و خود را تنها گوش به فرمان مدیریت‌ها بدانند، با تعامل بیشتر با رسانه‌ها، تسهیل‌كننده ارتباط رسانه‌ها با مدیریت ارشد سازمان خود باشند كه این در نهایت به سود سازمان مربوطه خواهد بود.

گفتنی است نخستین کنفرانس «روابط‌عمومی و صنعت» با موضوع «روابط‌عمومی، صنعت، تولید ملی» با حضور اساتید، مدیران و کارشناسان حوزه‌های روابط‌عمومی و صنعت روز 20 شهریورماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین