تبیان، دستیار زندگی
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار با تیم صبای قم 4 میلیون تومان جریمه کرد تا این باشگاه در آستانه اجرای محرومیت تعلیقی خود قرار گیرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محرومیت برای پرسپولیسی‌ها


کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار با تیم صبای قم 4 میلیون تومان جریمه کرد تا این باشگاه در آستانه اجرای محرومیت تعلیقی خود قرار گیرد.
پرسپولیس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی دیدار تیم های پرسپولیس و صبای قم، تماشاگران پرسپولیس از دقیقه 85 بازی علیه داور تخلفات متعددی را مرتکب شدند که بر این اساس این باشگاه به پرداخت 4 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

لازم به ذکر است این رای ظرف مدت یک هفته پس از رویت قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است و اضافه می شود در صورت عدم اعتراض باشگاه پرسپولیس و یا قطعی شدن مجازات فوق، یک جلسه محرومیت تعلیقی تماشاگران پرسپولیس که توسط کمیته استیناف لحاظ شده بود بر اساس مقررات اعمال و اجرا خواهد شد.

همچنین طبق اعلام کمیته انضباطی، بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری دیدار تیم های نفت تهران و پیکان، علی شاه جانی تدارکات تیم نفت تخلفاتی علیه داوران مرتکب شد که بر این اساس، وی ده میلیون ریال جریمه شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی دیدار تیم های پرسپولیس و صبای قم، تماشاگران پرسپولیس از دقیقه 85 بازی علیه داور تخلفات متعددی را مرتکب شدند که بر این اساس این باشگاه به پرداخت 4 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد

تیم پیکان نیز در نیمه دوم با یک دقیقه تاخیر وارد زمین شد که بر این اساس این تیم سه میلیون ریال جریمه خواهد شد. بازیکنان تیم پیکان هم در طول بازی بارها و بارها علیه داوری اعتراض کردند که کمیته انضباطی با تذکر به تیم پیکان اعلام می کند در صورت تکرار، این تیم با جرایم سنگین تر مواجه خواهد شد. شایان ذکر است رای صادره درباره متخلفان دیدار نفت تهران و پیکان قطعی است.

بخش ورزشی تبیان

منبع: سایت فدراسیون فوتبال