تبیان، دستیار زندگی
زهره حسینی معاونت شبکه های اجتماعی تبیان ،در پاسخ به این سوال که در شب های خاص چه برنامه های ویژه ای دارید؟، گفت: به دلیل اینکه باید در شب های قدر فرصت محیا باشد تا افراد بتوانند بهره لازم را از این شب ها ببرند مسابقات را برگزار نمی کنیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معاونت شبکه های اجتماعی گفت:

افراد باید بتوانند بهره لازم را از شب های قدر ببرند

زهره حسینی

زهره حسینی معاونت شبکه های اجتماعی تبیان ،در پاسخ به این سوال که در شب های خاص چه برنامه های ویژه ای دارید؟، گفت: به دلیل اینکه باید در شب های قدر فرصت محیا باشد تا افراد بتوانند بهره لازم را از این شب ها ببرند مسابقات را برگزار نمی کنیم.

این گفتگوی کوتاه در داخل غرفه موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان در بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم صورت گرفته است.

- در خصوص فعالیت بخش کاربران و شبکه اجتماعی تبیان در ایام ماه مبارک رمضان توضیح دهید؟

در خصوص فعالیت امسال باشگاه کاربران و شبکه اجتماعی در ماه مبارک رمضان و نمایشگاه قرآن کریم سلسله مسابقاتی است که برخی از آنها در داخل غرفه تبیان در نمایشگاه برگزار می شود و برخی دیگر از مسابقات که مسابقات خوب با جوایز ارزنده ای است در سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با عنوان مسابقات ماه مهر قرار دارد که ما هر روز یک مسابقه در سایت داریم که ازاحکام و مباحث دینی و مذهبی است که در خود سایت تبیان مطرح شده است، و هر روز یک برنده داریم علاوه بر این در پایان ماه مبارک رمضان از کسانی که حداقل در 15 مسابقه در سایت شرکت کردند به نحوی تقدیر به عمل می آوریم و از میان این عزیزان قرعه کشی کرده و جوایز ارزنده ای مانند سفر حج و عتبات را برایشان در نظر گرفتیم ، از مسابقات شبانه ای که در غرفه تبیان انجام می شود انشاا.. هر شب 5 سوال مطرح می شود و به صورت پیامکی از سمت بازدید کنندگان حاضر در غرفه پاسخ داده می شود. و هر شب 5 برنده داریم این مسابقه در ساعت 22 شروع و یک ساعت به طول می انجامد.

بعلاوه با شروع ماه مبارک رمضان جشنواره وبلاگ نویسی را آغاز کردیم که البته تا 2 یا 3 ماه آینده ادامه خواهد داشت و جشنواره ای است که به موضوع تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی می پردازد و امیدواریم بتوانیم در این موضوع نیز با کاربران همیشه فعالمان ارتباط برقرار کنیم و آنها نیز در بستر وبلاگ بتوانند فعالییت کنند برای این جشنواره نیز جشن پایانی گرفته می شود.

زهره حسینی

- در خصوص شب های خاص در ماه مبارک رمضان برنامه های ویژه ای دارید؟

در شب های قدر که باید فرصت محیا باشد تا افراد بهره لازم را از این شب ها ببرند مسابقات برگزار نمی شود ولی برای شب ولادت امام حسن(ع) مسابقه ما پر بار تر به همراه جوایز نفیس تری بود.

- شما در ایام برگزاری مسابقات در داخل غرفه تبیان حضور دارید؟

برای شب اول و شروع مسابقات بله و در طول ماه نیز به برنامه ریزی همکارانم در بخش های مختلف ثبت مطالب روزانه، شبکه اجتماعی، کاربری و ... برای پاسخ گویی به کاربران حضور داریم ، تا بتوانیم ارتباطی چهره به چهره با کاربران و مراجعه کنندگانمان داشته باشیم.

- چه احساسی دارید که در این ماه در نمایشگاه قرآن کریم حاضر هستید؟

این ماه در سال فقط یکبار برایمان پیش می آید که بتوانیم زمان بیشتری را با قرآن طی کنیم . اگر چه خوب می شود اگر بتوانیم در طول سال همنشین قرآن باشیم و این ماه به واسطه اینکه ماه میهمانی خداست و همگی میهمان خدا هستیم و معنویتی که در آن موج می زند، یک فرصت به یاد ماندنی است .

گزارش: مونا ناصرپور

تنظیم: هومن بهلولی