سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
امام حسن عسگری (ع) داستان، نیایش، سرگرمی، روایت زندگی، كتابشناسی، احادیث، واژگان، پرسش و پاسخ، سور و سوگ، اشعار، معرفی. این مجموعه جهت آشنایی با سیره اهل بیت علیهم السلام می باشد. كه در این مجموعه  به معرفی زندگینامه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عترت 11-12-13 امام جواد (ع) و امام هادی (ع) و امام حسن عسگری (ع)

داستان، نیایش، سرگرمی، روایت زندگی، كتابشناسی، احادیث، واژگان، پرسش و پاسخ، سور و سوگ، اشعار، معرفی.

این مجموعه جهت آشنایی با سیره اهل بیت علیهم السلام می باشد. كه در این مجموعه  به معرفی زندگینامه امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام پرداخته شده است.

نیایش: این بخش مربوط به دعاهای منتخب از مفاتیح الجنان، زیارت نامه ها و نمازهای مربوط به اهل بیت علیهم السلام می باشد.

سرگرمی: این بخش شامل سرگرمیهای آموزنده ای جهت آشنایی بیشتر با زندگی چهارده معصوم علیهم السلام می باشد.

روایت زندگی: این بخش شامل دو قسمت داستان و زندگینامه می باشد كه در قسمت داستان می توان چندین داستان مصور را به همراه صدا و به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی مشاهده نمود. در قسمت زندگی نامه نیز، زندگی نامه حضرت امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام توضیح داده شده است.

کتابشناسی: در این قسمت كتب مربوط به زندگانی حضرت جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام آورده شده و اطلاعات كاملی در مورد كتاب (نویسنده، تعداد صفحات، ناشر، محل نشر، تاریخ انتشار و نوبت چاپ) ارائه می گردد.

احادیث: در این بخش می توان احادیث گهربار حضرت امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام به همراه ترجمه فارسی آن را مشاهده كرد.

واژگان: در این بخش امكان جستجوی كلمات در احادیث امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام وجود دارد.

پرسش و پاسخ: در این بخش پرسشهایی پیرامون زندگانی امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام  با امکان تعیین زمان مطلوب برای پاسخ ارائه شده است.

سور و سوگ: دراین بخش مدایح و مراثی مختلفی همراه با تصاویری از طبیعت و اماکن معتبرکه عرضه شده است.

اشعار: در این بخش امكان استفاده از اشعار برگزیده در مدح ائمه اطهار علیهم السلام به همراه مدایح و مراثی ارائه گردیده است .

معرفی: در این بخش 9 مجموعه قبلی عترت به صورت مختصر معرفی می شوند.


عترت 14- امام زمان (عج)

مسجد جمكران، داستان، مدیحه، كتابشناسی، زندگینامه، دعا، الفاظ، حدیث، سرگرمی، مولودی، دعای فرج.

این مجموعه برای آشنایی با سیره اهل بیت علیهم السلام می باشد كه در این مجموعه مشخصا به زندگینامه حضرت مهدی (عج) پرداخته شده است.

مسجد جمكران : در این بخش تاریخچه مسجد مقدس جمكران همراه با نمایش متن، به تصویر در آمده آداب نماز مسجد جمكران و نیز تصاویری از مسجد مقدس جمكران همراه با مداحی عرضه می شود.

داستان: در این قسمت 20 داستان پیرامون زندگی حضرت مهدی (عج) به صورت گویا همراه با تصاویری در رابطه با داستان ارائه گردیده است.

مدیحه: در این بخش 15 مدیحه توسط شاعران فروغی بسطامی، مشفق كاشانی،‌فخرالدین عراقی، مهدی الهی قمشه ای، حافظ شیرازی، نصیر، ملامحسن فیض كاشانی و سید مهدی حسینی وجود دارد كه نمایش متن، امكان چاپ و قرائت شعر از دیگر امكانات این بخش می باشد .

کتابشناسی: در قسمت كتابشناسی كتب منتشر شده پیرامون زندگی حضرت مهدی (عج) همراه با نام نویسنده، ناشر، محل نشر، سال نشر، قطع، تعداد صفحات و منبع معرفی شده است.همچنین دستیابی به عناوین از طریق جستجوی مشابه کلمه، مطابق کلمه، نام نویسنده و نام کتاب وجود دارد.

زندگینامه: در این بخش زندگینامه امام مهدی (عج) همراه با نمایش متن به صورت گویا معرفی می شود و از عناوین دیگر این قسمت ولادت، شیعیان خاص كه حضرت مهدی (عج) را مشاهده كرده اند، ضرورت غیبت آخرین ولی،‌ صورت و سیرت مهدی (عج)، شمشیر حضرت مهدی (عج)، غیبت صغری، غیبت كبری و نیابت عامه، اعتقاد به مهدودیت در دوره های گذشته، قرآن و حضرت مهدی (عج)، طول عمر امام زمان (ع) و انتظار ظهور قائم (عج) به صورت گویا توضیح داده شده است. كه در هر قسمت امكان چاپ، نمایش متن نیز وجود دارد.

دعا: در این بخش ادعیه مربوطه امام زمان (عج) كه عبارتند از : دعای عهد، زیارت آل یاسین، استغاثه به امام زمان (عج)، دعا در زمان غیبت امام زمان (عج)، نماز حضرت صاحب الزمان (عج)، زیارت حضرت حجت (عج) بعد از نماز صبح، دعای ندبه و زیارت جامعه همراه با صوت، نمایش متن و ترجمه آن به زبان فارسی ارائه می شود.

الفاظ: در این بخش می توان با استفاده از الفاظ، متن حدیث را جستجو نموده و علاوه بر مشاهده متن حدیث از ترجمه فارسی، امكان چاپ و قرائت حدیث نیز استفاده كرد.

حدیث: در این بخش متن احادیث منسوب به امام زمان (عج) به همراه ترجمه فارسی، شماره حدیث، قرائت حدیث و امكان چاپ ارائه می گردد.

سرگرمی: در این قسمت سرگرمیهای آموزنده برای كودكان و نوجوانان جهت آشنایی بیشتر با زندگی چهارده معصوم طراحی شده است.

مولودی: در این قسمت 8 مولودی ارائه می گردد و در هر قسمت تصاویری از طبیعت و احادیثی از ائمه در رابطه با امام زمان (عج) وجود دارد.

دعای فرج: در این قسمت دعای فرج به همراه نمایش متن دعا ارائه می گردد.

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین