سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برنامه مسابقات نمایندگان ایران در المپیک 2012 لندن اعلام شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زمان برگزاری مسابقات ورزشکاران ایرانی در المپیک 2012 لندن


برنامه مسابقات نمایندگان ایران در المپیک 2012 لندن اعلام شد.

مسابقات المپیک لندن از 6 مرداد (27 جولای) آغاز می‌شود و تا 22 مرداد ادامه خواهد داشت.

المپیک

روز و زمان برگزاری مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است.(زمان به وقت محلی است)

روز اول : 27 جولای (6 مرداد)

 تیروکمان - انفرادی مردان نادر منوچهری - ساعت 9

تیرو کمان - انفرادی زنان ساره اسدی - ساعت 13

روز دوم : 28 جولای

تیراندازی - تفنگ 10 متر زنان الهه احمدی - ساعت 8:15

تیراندازی - تفنگ 10 متر زنان مه لقاء جام بزرگ - ساعت 8:15

تیراندازی – تپانچه 10 متر مردان ابراهیم برخورداری - ساعت 12

تنیس روی میز - نوشاد عالمیان - ساعت 9:45

تنیس روی میز - ندا شهسواری - ساعت 9:45

دوچرخه سواری - علیرضا حقی - ساعت 10

دوچرخه سواری - مهدی سهرابی - ساعت 10

دوچرخه سواری - امیر زرگری - ساعت 10

روئینگ – ماده تکنفره مردان محسن شادی - ساعت 12:30

روئینگ – ماده تکنفره بانوان سولماز عباسی، ساعت 13:30

روز سوم : 29 جولای

شمشیر بازی – اسلحه سابر – انفرادی مردان مجتبی عابدینی - ساعت 10:30

بوکس 69 کیلو - امین قاسمی پور

روز چهارم : 30 جولای

بوکس - 64- کیلو مهدی طلوتی - ساعت 14:45

بوکس81 کیلو احسان روزبهانی - ساعت 14:45

روز پنجم : 31 جولای

شنا – 100 متر آزاد مردان محمد بیداریان - ساعت 10

روز ششم : 1 آگوست

دوچرخه سواری – تایم تریل علیرضا حقی - ساعت 14:15

دوچرخه سواری – تایم تریل مهدی سهرابی - ساعت 14:45

دوچرخه سواری – تایم تریل امیر زرگری - ساعت 14:45

بوکس 91- کیلو علی مظاهری - ساعت 14:45

روز هفتم : 2 آگوست

جودو – 100 کیلو - جواد محجوب - ساعت 9:30

روز هشتم : 3 آگوست

دوومیدانی- پرتاب وزنه - امین نیکفر - ساعت 10

دوومیدانی - پرتاب چکش - کاوه موسوی - ساعت 11:20

وزنه برداری - 85 کیلو - کیانوش رستمی - ساعت 19

وزنه برداری - 85 کیلو - سهراب مرادی -ساعت 19

جودو - 100+ کیلو - محمدرضا رودکی -ساعت 9:30

روز نهم : 4 آگوست

دوومیدانی - 400 متر مردان - سجاد هاشمی - ساعت 10:35

دوومیدانی - 100 متر مردان - رضا قاسمی - ساعت 10

وزنه برداری - 94 کیلو - سعید محمدپور -ساعت 19

وزنه برداری - 105 کیلو - نواب نصیر شلال - ساعت 19

دوومیدانی - پیاده روی 20 کیلومتر - ابراهیم رحیمیان - ساعت 17

روز دهم : 5 آگوست

کشتی فرنگی - 55 کیلو - حمید سوریان - ساعت 13

روز یازدهم : 6 آگوست

قایقرانی - کایاک یکنفره 100 متر مردان - احمدرضا طالبیان - 9:30

دوومیدانی - پرتاب دیسک - احسان حدادی - ساعت 10

دوومیدانی - پرتاب وزنه - لیلا رجبی - ساعت 10:45

دوومیدانی - 800 متر مردان - سجاد مرادی - ساعت 10:45

کشتی فرنگی - 60 کیلو مردان - امید نوروزی - ساعت 13

کشتی فرنگی - 84 کیلو مردان - حبیب اله اخلاقی - ساعت 13

کشتی فرنگی - 120 کیلو مردان - بشیر باباجان زاده - ساعت 13

روز دوازدهم : 7 آگوست

کشتی فرنگی - 66 کیلو مردان - سعید عبدولی - ساعت 13

کشتی فرنگی - 96 کیلو مردان - قاسم رضایی - ساعت 13

وزنه برداری - 105+ کیلو - بهداد سلیمی - ساعت 19

وزنه برداری - 105+ کیلو - سجاد انوشیروانی - ساعت 19

روز سیزدهم : 8 آگوست

دوومیدانی - 110 متر با مانع - روح اله عسگری - ساعت 19:15

روز چهاردهم : 9 اگوست

تکواندو - محمد باقری معتمد - ساعت 9:15

تکواندو - یوسف کرمی - ساعت 9:15

روز پانزدهم : 10 آگوست

تکواندو - بانوان 67- کیلو - سوسن حاجی پور - ساعت 9

کایاک یکنفره - 200 متر بانوان - آرزو حکیمی - ساعت 10:12

کشتی آزاد - 55 کیلو مردان - حسن رحیمی - ساعت 13

کشتی آزاد - 74 کیلو مردان - صادق گودرزی - ساعت 13

روز شانزدهم :11 آگوست

کشتی آزاد - 60 کیلو مردان - مسعود اسماعیل پور - ساعت 13

کشتی آزاد - 84 کیلو مردان - احسان لشگری - ساعت 13

کشتی آزاد - 120 کیلو مردان - کمیل قاسمی - ساعت 13

روز هفدهم : 12 آگوست

کشتی آزاد - 66 کیلو مردان - مهدی تقوی - ساعت 08:30

کشتی آزاد - 96 کیلو مردان - رضا یزدانی - ساعت 08:30

بخش ورزشی تبیان


منبع: فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین