وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بازیكن جدید تیم فوتبال استقلال می‌گوید خوشحال است كه پس از 7 سال دوری از لیگ ایران دوباره به ایران بازگشته و می‌تواند برای استقلال بازی كند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نکونام: از بازگشت به ایران خوشحالم


بازیكن جدید تیم فوتبال استقلال می‌گوید خوشحال است كه پس از 7 سال دوری از لیگ ایران دوباره به ایران بازگشته و می‌تواند برای استقلال بازی كند.

نکونام

جواد نكونام در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به امضای قراردادش با باشگاه استقلال گفت: پس از آنكه جدایی‌ام از اوساسونا قطعی شد، دنبال این بودم كه به استقلال بیایم و برای این تیم بازی كنم، گفت‌وگوهایی را بر همین اساس با مسئولان باشگاه استقلال انجام دادم و آن‌ها هم به دنبال جور كردن پول رضایت‌نامه‌ام بودند و پس از آنكه همه چیز هماهنگ شد، امروز با استقلال قرارداد یك ساله بستم و از حضور در این تیم خوشحالم.

وی در پاسخ به این سوال كه برخی‌ها اعلام كردند كه باشگاه استقلال نیازی نیست در ازای دریافت رضایت‌نامه شما پولی را به اوساسونا بپردازد؟ گفت: به هیچ وجه این مسئله درست نیست، چرا كه اگر قرار بر این بود كه رضایت‌نامه من بدون پول صادر شود نیازی به این همه زمان نبود و من خیلی زودتر می‌توانستم به استقلال بیایم و تا زمانی كه آن‌ها پول را دریافت نمی‌كردند، رضایت‌نامه‌ام را برای استقلال صادر نمی‌كردند.

جواد نكونام گفت: پس از آنكه جدایی‌ام از اوساسونا قطعی شد، دنبال این بودم كه به استقلال بیایم و برای این تیم بازی كنم، گفت‌وگوهایی را بر همین اساس با مسئولان باشگاه استقلال انجام دادم و آن‌ها هم به دنبال جور كردن پول رضایت‌نامه‌ام بودند و پس از آنكه همه چیز هماهنگ شد، امروز با استقلال قرارداد یك ساله بستم و از حضور در این تیم خوشحالم

نكونام افزود: به هر حال پس از طی این مسائل و هماهنگی‌های انجام گرفته من به استقلال پیوستم و امیدوارم كه بتوانم برای این تیم مفید باشم.

به گزارش ایسنا قرار است فردا جواد نكونام در نشستی خبری كه ساعت و مكان آن اعلام می‌شود، پاسخگوی سوالات خبرنگاران رسانه‌های گروهی باشد.

بخش ورزرشی تبیان


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین