وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بخش پژوهش و گفت و گو بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم، 600 نرم افزار داخلی و خارجی قرآنی را در اختیار پژوهشگران و محققان قرآن قرار داده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

600 نرم افزار در بخش پژوهش نمایشگاه قرآن ارایه شد

نمایشگاه قرآن

بخش پژوهش و گفت و گو بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم، 600 نرم افزار داخلی و خارجی قرآنی را در اختیار پژوهشگران و محققان قرآن قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی، بخش پژوهش با هدف معرفی و عرضه منابع گسترده قرآنی، به پژوهشگران این امكان را می دهد تا ضمن تسهیل در دستیابی به اطلاعات مورد نیاز، بتوانند به كمك مشاروه منابع مورد نیاز خود را جهت پژوهش و تحقیق به دست آورند.

بخش پژوهش و گفت و گو در بزرگترین رویداد معنوی جهان اسلام با بهره گیری از قرآن كریم، سایت و وبلاگ قرآنی طراحی كرده است كه علاقه مندان می توانند در بخش های مختلف اطلاعات لازم را در زمینه مفاهیم قرآنی كسب كنند.

آثار دینی همراه با مشاوره تخصصی در نمایشگاه قرآن

بخش نمای نوین بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم آثار هنری و دینی موسسات شهید آوینی، سوره مهر و حوزه هنری را در قالب كتاب و لوح فشرده همراه با مشاوره با متخصصان دینی و فرهنگی عرضه كرده است.

عرضه محصولات فرهنگی این موسسه و نهادها برای نخستین بار در نمایشگاه قرآن صورت گرفته است. این بخش همچنین محصولات نهادهای كوچكی مانند ناوك و ماهان را در اختیار بازدید كنندگان قرار داده است.

تمامی آثار فرهنگی فاخر در قالب های كوچك در معرض دید بازدیدكنندگان قرار گرفته همچنین در غرفه های عرضه محصولات، مكانی برای گفت و گو درباره آثار فرهنگی و دینی همراه با كارشناسان مخصوص به هر بخش در نظر گرفته شده است.

حضور مسلمانان خارجی و مبلغان بین المللی در نمایشگاه بین المللی قرآن كریم

مسلمانان خارجی و مبلغان بین المللی از دومین روز ماه مبارك رمضان مهمان بخش ره یافتگان بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم خواهند بود.

بخش ره یافتگان بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم، درایام مبارك رمضان برنامه های ویژه ای را برای بازدیدكنندگان در نظر گرفته است.

نشست و گفت و گو با تازه مسلمانان و مبلغان بین المللی، پخش نماهنگ با موضوعات تازه مسلمانان و اسلام و نمایش تابلو و مقاله به همراه توضیحات راهنما از جمله برنامه های این بخش در بزرگترین گردهمایی معنوی جهان اسلام است، علاوه بر این حضور مسلمانان خارجی و مبلغان بین المللی از دومین روز ماه مبارك رمضان در این بخش از دیگر برنامه هایی است كه برای این دوره از نمایشگاه در نظر گرفته است.

همچنین بازدیدكنندگان از بزرگترین رویداد معنوی جهان اسلام می توانند ضمن بازدید از بخش فروشگاهی و عرضه كتاب و سی دی كالاهای فرهنگی مورد نیاز خود را تهیه كنند.

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با موضوعات مربوط به اسلام در خارج از كشور و نقش مردم در تبلیغ نیز از برنامه های بخش ره یافتگان در بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم است.

بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم 25 تیر با شعار 'قرآن، فرهنگ بیداری' در مصلای بزرگ تهران حضرت امام خمینی (ره) آغاز به كار كرده است و تا 24 مرداد ماه ادامه دارد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین