• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1391/04/19
  • تاريخ :

دوره آموزش مجازی روخوانی و روان خوانی قرآن

روش صحیح قرآن خواندن را بیاموزید...

 

بهترین اعمال در شب‌ها و روزهاى ماه مبارک رمضان، تلاوت قرآن است. اگر چه تلاوت قرآن در تمام اوقات ثواب دارد، ولى چون قرآن در ماه رمضان نازل شده است، قرائت قرآن از اجر و ثواب ویژه‏اى برخوردار است چنان چه وارد شده:

قال ابو جعفر (علیه السلام): لکل شى‏ء ربیع و ربیع القرآن شهر رمضان 

براى هر چیزى بهارى است و بهار قرآن رمضان است. بنابراین امتیازات قرآن به اعتبار نزولش در ماه رمضان از ماه‌هاى دیگر بیش تر است.

 

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و جایگاه ویژه قرآن در این ماه، مرکز آموزش الکترونیکی موسسه تبیان با بهره گیری از اساتید مجرب اقدام به برگزاری دوره روخوانی و روان خوانی قرآن را با تخفیف ویژه نموده است.

علاقه مندان به شرکت در این دوره برای ثبت نام  تا پایان تیرماه فرصت دارند. تاریخ شروع دوره اول مرداد خواهد بود.

فرصت را از دست ندهید...

 

روند اجرای دوره:

پس از آغاز دوره، نام کاربری و رمز عبور سامانه آموزش الکترونیکی برای ثبت‌نام شدگان ارسال گشته و محتوای آموزشی دروس از طریق این سامانه در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

 

در نهایت، در پایان دوره جهت ارزیابی نهایی فراگیران، آزمون نهایی برگزار شده و به فارغ التحصیلان گواهی پایان دوره از طرف موسسه تبیان اعطاء خواهد گردید. هم چنین به نفرات برتر این دوره ها بن تخفیف برای ثبت نام در دوره مجازی بعدی اهدا خواهد شد.

 

شایان ذکر است در صورت تمایل فراگیر و با شرکت در آزمون شفاهی سازمان دارالقرآن دفاتر تبلیغات اسلامی استان مورد نظر، گواهی نامه دارالقرآن نیز قابل ارائه است.

در صورت تمایل فراگیر و با شرکت در آزمون شفاهی سازمان دارالقرآن دفاتر تبلیغات اسلامی استان مورد نظر، گواهی نامه دارالقرآن نیز قابل ارائه است.

جهت ثبت نام به صفحه دوره های آموزش مجازی قرآن  مراجعه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیش تر به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

مرکز آموزش الکترونیکی موسسه تبیان

تنظیم: یگانه داودی

UserName