تبیان، دستیار زندگی
سلام دوستان عزیزم. با یک نقاشی دیگر ما را همراهی کنید. همانطور که می بینید نقاشی امروز ما یک کانگورو به همراه فرزندش است
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کانگوروی خاکستری

سلام دوستان عزیزم.  با یک نقاشی دیگر ما را همراهی کنید. همانطور که می بینید نقاشی امروز ما یک کانگورو به همراه فرزندش است.

کانگوروی خاکستری

برای هر نقاشی یک پیش طرح طراحی می کنیم. با اشکال ساده و هندسی این مرحله را رسم کنید. برای مرحله ی اول سه دایره در نظر می گیریم. یکی برای سر و دوتای بزرگ تر برای بدن او می کشیم.

کانگوروی خاکستری

در این مرحله قسمت های دیگر مثل دست ها، پاها، کوش ها و بینی او را با خطوط ساده به صورت زیر رسم می کنیم. یک دایره دیگر هم در قسمتی که با رنگ سبز مشخص شده می کشیم. این دایره حدود بچه کانگورو را معلوم می کند.

کانگوروی خاکستری

پس از یک پیش طرح کامل، جزئیات را آغاز می کنیم. این صورت به حالت نیم رخ قرار گرفته. به این معنی است که تمام صورت به طور کامل مشخص نیست. یک طرف صورت کاملا مشخص است و بخشی دیگر از سمت دیگر صورت پنهان است.

دو دایره برای چشم بکشید و با خطوط نرم پوزه یا بینی او را به صورت زیر رسم کنید.

کانگوروی خاکستری

با دو کمان کوچک برای کانگورو ابرو بکشید. یک لبخند زیبا هم بر روی صورت او رسم کنید.

کانگوروی خاکستری

گوش های کانگورو  به صورت یک برگ ایستاده است. این دو گوش نزدیک به هم هستند. خطوط گردن نیز از ابتدای گوش ها شروع می شود و با یک خط منحنی به پایین می آید. به موازات این خط ، خط دیگری بکشید.

کانگوروی خاکستری

پس از کامل کردن سر، بدن را طراحی می کنیم. می توانید پوشش خز مانند بدنش را با خط های زیکزاک  نمایش دهید. یکی از دست های کانگورو را می توانید با دو خط به راحتی رسم کنید.

کانگوروی خاکستری

بچه کانگورو فضای زیادی را نمی خواهد. زیرا تنها سرش را می کشیم زیرا مابقی قسمت های بدنش در محفظه ای کیسه مانند مخفی شده است.

در این نقاشی تمام صورت بچه کانگورو مشخص است. پس تمام صورت او را که شبیه به مادرش است رسم کنید.

کانگوروی خاکستری

دست دیگر کانگورو را همانند دست قبلی بکشید. در این مرحله یک کیسه هم برای بچه کانگورو بکشید تا بتواند برای خودش در آنجا استراحت کند.

کانگوروی خاکستری

پاهای کانگورو بسیار قدرتمند و نسبت به بدن او بزرگ هستند. آنها را طوری بکشید تا او بتواند به راحتی روی آنها بایستد. کانگورو دمی دارد که با استفاده از آن می تواند به صورت عمودی بایستد. این دم نیز بزرگ است و بسیار قدرتمند که شبیه به یک مثلث با ضلع های بلند است.

کانگوروی خاکستری

کمی جزئیات دیگر به آن اضافه کنید تا زیباتر شود. این کار را با حوصله و دقت بیشتری انجام دهید زیرا این جزئیات است که نقاشی شما را زیباتر می کند.

خطوط اضافه را پاک کنید و نقاشیتان را رنگ آمیزی کنید.

کانگوروی خاکستری

امیدوارم از این نقاشی لذت برده باشید.

مهدیه زمردکار

بخش کودک و نوجوان تبیان


مطالب مرتبط:

نامه‌ی بامبویی

برگ‌های کاغذی

تاج گل

کارت عکس

جا خودکاری کاغذی

خفاش کاغذی

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.