وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ان تبیان هادی ساعی – قهرمان تکواندوی المپیک و جهانهادی ساعی قهرمان المپیک در رشته تکواندو، دارای شش دوره قهرمانی جهان، در حادثه دلخراش زلزله بم مدال های خود را برای کمک به زلزله زدگان اهداء نمود. آقای ساعی طی سخنانی از وجود س...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

میهمانان ویژه در اولین همایش کاربران تبیان

هادی ساعی –

قهرمان تکواندوی المپیک و جهانهادی ساعی قهرمان المپیک در رشته تکواندو، دارای شش دوره قهرمانی جهان، در حادثه دلخراش زلزله بم مدال های خود را برای کمک به زلزله زدگان اهداء نمود.

آقای ساعی طی سخنانی از وجود سایتی مانند تبیان قدردانی کرد و بر لزوم وجود چنین سایت های مناسبی  جوانان تأکید کردند.

وی همچنین در مورد مسابقات المپیک که پیش رو داریم گفت من آرزو دارم که یا مقامی نیاورم و یا تنها طلا بگیرم.

ساعی گفت: حدود شش ماه است که در اردو به سر می برم و به تمرین می پردازم تا بتوانم برای مردم ایران افتخار کسب کنم.

هادی ساعی که مستقیماً از اردو برای حضور در گردهمایی آمده بود در مراسم قرعه کشی شرکت کرد و یکی از برندگان مسابقه به نام اسماعیل اسماعیلی را انتخاب نمود. برای ایشان در مسابقات المپیک آرزوی موفقیت می کنیم.

نفر دوم المپیاد فیزیک: فرهاد پاشاخانی

پاشاخانی که به تازگی عضو تبیان شده است  گفت تیم ایران در مسابقات جهانی فیزیک که در کره برگزار شده مقام دوم را کسب کرده است ( و خود ایشان نیز در این مسابقات مدال نقره  کسب کردند) .

ایشان در مراسم قرعه کشی ،محمدحسین محمودآبادی را انتخاب کردند.

آقای حمید استیلی

آقای حمید استیلی – بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس ، مربی کنونی پرسپولیس و  زننده گل اول ایران در بازی ایران و امریکا در جام جهانی 1998 فرانسه .

 آقای استیلی گفتند که به جرگه مربیان پیوسته اند و تصمیم دارند که از سال آینده در کنار زمین در گروه مربیگری قرار گیرند.

ایشان نیز در مراسم قرعه کشی  خانم عزت امیدبیگی و امیر مددخانی را انتخاب کردند.

آقایانبهزاد کتیرایی رئیس فدارسیون ووشو وسیروس معدن دارمدیر گروه ورزشی شبکه خبر از دیگر میهمانان ویژه اولین همایش کاربران سایت تبیان بودند .

آقای امیر قلعه نوعی

- سرمربی تیم استقلال تهرانایشان ضمن ابراز شادمانی و رضایت از اینکه در میان این جمع قرار گرفته و این که اکثر اعضاء این سایت جوان هستند، دومین سالگرد تأسیس مؤسسه را تبریک گفتند.

آقای قلعه نوعی در باره سؤالی که از ایشان شد که  آیا قول می دهند در لیگ آینده قهرمان شوند یا نه؟  گفتند: قبل از هر چیز از فعالیت های خوب این مؤسسه تشکر می کنم و در مورد این سؤال از دو دیدگاه جواب این سؤال را می دهم. اول از دید معنوی که ما مأمور به تکلیف هستیم و دوم از دید فنی هیچ مربی نمی تواند قبل از فصل اعلام قهرمانی کند.

اعتقاد من این است که استقلال و پرسپولیس هر چه قوی تر باشد، تیم ملی هم قوی تر خواهد بود و تجربه در سال 90 همین طور نشان داده که زمانی که استقلال قهرمان جام باشگاه های آسیا و پرسپولیس هم قهرمان جام حذفی آسیا شد، تیم ملی ایران هم در پکن قهرمان شد.

ما مخالف قطب سوم و چهارم نیستیم اما نه به بهای تضعیف تیمهای استقلال و پرسپولیس.


آقای ولی ا... صالح نیا -

 مربی اسبق بدنسازی در تیم های استقلال، پرسپولیس و تیم ملیآقای صالح نیا سالگرد این مؤسسه را به تبیان و کاربران تبریک گفتند.

آقای یاریار

مدیرعامل باشگاه ورزشی هنرمندانآقای یاریار با ابراز شعف از اینکه در بین جوانان قرار گرفته است از خدا خواست که کسانی که در سنین بالاتری هستند بتوانند خدمت بیشتری برای جوانان انجام دهند.

مدیرعامل باشگاه ورزشی هنرمندان اعلام کرد که به زودی مسابقات هنرمندان غرب آسیا برگزار خواهد شد که طرح این مسابقات در یونسکو به نام ایران ثبت شده تا در آینده به صورت جهانی برگزار شود.

ایشان همچنین در قرعه کشی آقای هاشم امیری و آقای محمد مهدی خواجه محمودآباد را به عنوان برنده اعلام نمودند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین