سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اطی پس از اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد پرونده مهاجم عراقی تیم فوتبال سپاهان، مسئولان باشگاه پرسپولیس به این رای اعتراض کردند. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عصردیروز در رای خود پیرامون اعتراض باشگاه ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعتراض پرسپولیس به رای کمیته انضباطی


پس از اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد پرونده مهاجم عراقی تیم فوتبال سپاهان، مسئولان باشگاه پرسپولیس به این رای اعتراض کردند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عصردیروز در رای خود پیرامون اعتراض باشگاه پرسپولیس نسبت به ثبت غیر قانونی قرارداد عماد رضا، مدارک این بازیکن را کافی دانست و اعلام کرد مهاجم تیم فوتبال سپاهان بدون هیچ مشکلی قراردادش را به ثبت رسانده است.

پس از صدور این رای، مسئولان باشگاه پرسپولیس با تنظیم شکواییه ای در 9 ماده دلایل و اعتراض خود را به فدراسیون فوتبال اعلام کردند. دربخشی از این اعتراض نامه به دلایلی اشاره شده است که از دید باشگاه پرسپولیس بدرستی اجرا نشده است. تاخیر فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی در رسدگی به این پرونده ، غیبت طرفین و شاکی پرونده به هنگام بررسی مدارک و تصمیم گیری و همچنین بررسی نکردن دقیق مدارک و مراحل ثبت قرارداد از جمله مواردیست که مسئولان باشگاه پرسپولیس در نامه اعتراض آمیز خود به آن اشاره کرده اند.

قراراست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و یا شورایعالی اسیناف پس از بررسی مجدد این پرونده رای نهایی خود در مورد ثبت قرارداد عمادرضا مهاجم عراقی تیم فوتبال سپاهان را اعلام کنند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین