تبیان، دستیار زندگی
موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان كاربران برتر فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری را معرفی كرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

با تبیانی های برتر آشنا شوید!

کاربران اینترنتی

موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان كاربران برتر فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری را معرفی كرد.

به گزارش روابط عمومی، باشگاه كاربران موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان كاربران برتر ثبت مطالب در ماه های فروردین و اردیبهشت سال جاری را معرفی كرد.

این باشگاه طی اطلاعیه ای اعلام كرد:«اکنون همراه با شکر حضرت باری و تشکر و قدردانی از کلیه کاربران عزیز و محترمی که در بخش ثبت مطالب روزانه فعالیت داشته و دارند و به صورت مستمر با قرار دادن مطالب آموزنده خود سهم مهمی در بالابردن سطح معلومات کاربران دیگر داشته و دارند؛ علی‌رغم فعالیت‌های خوب کلیه کاربران عزیز و فعال، متأسفانه ما تنها قادر به انتخاب دو تن از شما بزرگواران به عنوان كاربر برتر هستیم.

حال برگزیدگان فروردین و اردیبهشت ماه سال 91 را معرفی کرده و ضمن آرزوی توفیق برای همه کاربران ثبت مطالب، بر آنان تبریک گوییم، کاربران گرامی با نام‌های مستعار عافی و جاده دوستی برگزیدگان فروردین ماه و کاربران گرامی با نام های مستعار Tavabam و m_salehy به عنوان برگزیدگان اردیبهشت ماه بخش ثبت مطالب معرفی می شود. »

در ادامه این اطلاعیه آمده است: مدیریت ثبت مطالب از طرفداران پرو پا قرص ثبت مطالب دعوت می کند مطالب خود را هر روز جذاب تر از دیروز در این بخش ثبت کنند. امیدواریم شاهد فعالیت بیش از پیش شما عزیزان در این بخش باشیم.

تنظیم: هومن بهلولی