تبیان، دستیار زندگی
دبیرخانه دومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران مهلت ارسال آثار برای حضور در این رویداد فرهنگی فناوری را تمدید کرد. به گزارش خبرنگار مهر، مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی بازیهای رایانه ای تهران با توجه به استقبال گسترده بازی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای

دبیرخانه دومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران مهلت ارسال آثار برای حضور در این رویداد فرهنگی فناوری را تمدید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی بازیهای رایانه ای تهران با توجه به استقبال گسترده بازی سازان از این جشنواره تا 24 خرداد ماه تمدید شده است که پیش از این 16 خرداد ماه به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار اعلام شده بود.

علاقه مندان برای حضور در بخش های اصلی، جنبی و دانش آموزی تا 24 خردادماه جاری فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در بخش های مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارائه دهند.

جشنواره بین المللی بازی‌های رایانه‌ای در دو بخش اصلی و جنبی و بخش آفرینش‌های دانش‌آموزی برگزار می شود که بخش اصلی جشنواره شامل مسابقه بازی های بزرگ، مسابقه بازی‌های آنلاین، مسابقه بازی های موبایل، مسابقه بازی های کوچک، مسابقه طراحی کاراکتر و مسابقه بازی نامه نویسی است. همچنین بخش آفرینش‌های دانش‌آموزی نیز در برگیرنده مسابقه بازی های رایانه ای، مسابقه طراحی کاراکتر و مسابقه ایده های نو بوده و مسابقه طراحی بازی آنلاین و مسابقه ایده های قرآنی بخش جنبی این رویداد را شامل می شود.

دومین جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای تهران با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از ظرفیت و استعدادهای موجود صنعت گیم در کشور با رویکرد بومی‌سازی و تقویت تولیدات داخلی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان دست اندرکاران فعال در صنعت بازی های رایانه ای در جهت ارتقا و رشد کمی و کیفی این صنعت و ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی ششم تا دهم تیرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان

تهیه و تنظیم: نسرین صادقی

به نقل از پایگاه روابط عمومی مخابرات تهران