تبیان، دستیار زندگی
امام حسن عسگری (ع) داستان، نیایش، سرگرمی، روایت زندگی، كتابشناسی، احادیث، واژگان، پرسش و پاسخ، سور و سوگ، اشعار، معرفی. این مجموعه جهت آشنایی با سیره اهل بیت علیهم السلام می باشد. كه در این مجموعه  به معرفی زندگینا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عترت 11-12-13 امام جواد (ع) و امام هادی (ع) و امام حسن عسگری (ع)


داستان، نیایش، سرگرمی، روایت زندگی، كتابشناسی، احادیث، واژگان، پرسش و پاسخ، سور و سوگ، اشعار، معرفی.

این مجموعه جهت آشنایی با سیره اهل بیت علیهم السلام می باشد. كه در این مجموعه  به معرفی زندگینامه امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام پرداخته شده است.

نیایش: این بخش مربوط به دعاهای منتخب از مفاتیح الجنان، زیارت نامه ها و نمازهای مربوط به اهل بیت علیهم السلام می باشد.

سرگرمی: این بخش شامل سرگرمیهای آموزنده ای جهت آشنایی بیشتر با زندگی چهارده معصوم علیهم السلام می باشد.

روایت زندگی: این بخش شامل دو قسمت داستان و زندگینامه می باشد كه در قسمت داستان می توان چندین داستان مصور را به همراه صدا و به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی مشاهده نمود. در قسمت زندگی نامه نیز، زندگی نامه حضرت امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام توضیح داده شده است.

کتابشناسی: در این قسمت كتب مربوط به زندگانی حضرت جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام آورده شده و اطلاعات كاملی در مورد كتاب (نویسنده، تعداد صفحات، ناشر، محل نشر، تاریخ انتشار و نوبت چاپ) ارائه می گردد.

احادیث: در این بخش می توان احادیث گهربار حضرت امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام به همراه ترجمه فارسی آن را مشاهده كرد.

واژگان: در این بخش امكان جستجوی كلمات در احادیث امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام وجود دارد.

پرسش و پاسخ: در این بخش پرسشهایی پیرامون زندگانی امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری علیهم السلام  با امکان تعیین زمان مطلوب برای پاسخ ارائه شده است.

سور و سوگ: دراین بخش مدایح و مراثی مختلفی همراه با تصاویری از طبیعت و اماکن معتبرکه عرضه شده است.

اشعار: در این بخش امكان استفاده از اشعار برگزیده در مدح ائمه اطهار علیهم السلام به همراه مدایح و مراثی ارائه گردیده است .

معرفی: در این بخش 9 مجموعه قبلی عترت به صورت مختصر معرفی می شوند.

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.