وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ابل دوربین باشد این بازیگر پیشكسوت در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا گفت: به دلیل این كه مدت زمان زیادی سر مجموعه‌ی «بوی گل‌های وحشی» ایستاده بودم مشكل جسمی پیدا كرده‌ام و تصمیم گرفته‌ام به دهاتی بروم و دور از همه چیز در آن ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شاید «آخرین گناه» آخرین حضورم مقابل دوربین باشد

این بازیگر پیشكسوت در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا گفت: به دلیل این كه مدت زمان زیادی سر مجموعه‌ی «بوی گل‌های وحشی» ایستاده بودم مشكل جسمی پیدا كرده‌ام و تصمیم گرفته‌ام به دهاتی بروم و دور از همه چیز در آن جا زندگی كنم.

وی با بیان این كه از كار بازیگری خسته و زده شده‌ام تصریح كرد: سال‌ها زحمت كشیدم تا آدم باشم و نمی‌خواهم كاری انجام دهم تا لطمه بخورم.

مشایخی اظهار كرد: ‌اخیرا هم برای حضور در یك نمایش از من دعوت كرده‌اند كه با رد پیشنهادشان به آن‌ها گفتم دیگر توان روی صحنه آمدن را ندارم. این كار روحیه‌ی می‌خواهد كه الان من ندارم.

بازیگر نقش دكتر اكرمی در سریال «‌آخرین گناه» در گفت‌وگوی دیگری با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره‌ی قبول ایفای این نقش اظهار كرده بود: یك اشاره ممكن است مسیر زندگی فرد را عوض كند و در رابطه‌ی قبول این نقش از سوی من نیز، چنین اتفاقی افتاد. دنیای افراد صاحب كرامت، وادی عجیبی است. من به عنوان بازیگر نقش با چنین ویژگی باید علاوه بر خواندن متون مربوط به این افراد، نزد اشخاص برخوردار از شناخت بیشتر در این زمینه شاگردی كنم.

این نقش تمام ذهن مرا مشغول كرده است به گونه‌ای كه برخی شب‌ها از خواب بر می‌خیزیم مشغول كتاب خواندن برای شناخت بیشتر نقش می‌شوم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین