تبیان، دستیار زندگی
تیم فوتبال پرسپولیس که نزدیک به یکصد هزار تماشاگر را به ورزشگاه آزادی کشانده بود در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا نتوانست نتیجه دیدار رفت برابر الغرافه قطر را تکرار کند و در ثانیه های پایانی گل تساوی را دریافت کرد اما همچنان در صدر جدول گروه چهارم باقی مان
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تساوی 96 هزار نفری


تیم فوتبال پرسپولیس که نزدیک به یکصد هزار تماشاگر را به ورزشگاه آزادی کشانده بود در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا نتوانست نتیجه دیدار رفت برابر الغرافه قطر را تکرار کند و در ثانیه های پایانی گل تساوی را دریافت کرد اما همچنان در صدر جدول گروه چهارم باقی ماند.


پرسپولیس و الغرافه

دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الغرافه قطر در هفته چهارم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 17 امروز سه شنبه به قضاوت "ایرماتوف" ازبکستانی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که در پایان شاگردان دنیزلی با نتیجه یک بر یک برابر حریف قطری متوقف شدند.

در این دیدار که در حضور 96 هزار و 200 تماشاگر برگزار شد تیم فوتبال پرسپولیس با ترکیب آسمیر آودوکیچ، محمد نصرتی، مهرداد پولادی، شیث رضایی، سامان آقا زمانی، محمد نوری، امیرحسین فشنگچی، هادی نوروزی(جواد کاظمیان)، علی کریمی، غلامرضا رضایی(وحید هاشمیان) و ایمون زاید (مهدی مهدوی کیا) به میدان رفت و در نیمه اول نتوانست انتظارات را برآورده کند.

پرسپولیس و الغرافه

در نیمه دوم هم روند بد پرسپولیس ادامه داشت و بازیکنان این تیم با ساق های سنگین در زمین حرکت می کردند و نتوانستند دروازه حریف را با خطر جدی مواجه کنند. در دقیقه 74 این دیدار فرهاد مجیدی بازیکن ایرانی تیم الغرافه پس از تمارض در محوطه جریمه کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد.

پس از 10 نفره شدن الغرافه پرسپولیس حملات بیشتری را روی دروازه حریف پی ریزی کرد که ماحصل آن گل دقیقه 85 علی کریمی بود. در این دقیقه توپ علی کریمی پس از برخورد به پای مدافع الغرافه وارد دروازه شد اما شش دقیقه بعد این الغرافه بود که با ضربه "لورنس کوایه" به گل تساوی رسید.

با این تساوی پرسپولیس 8 امتیازی شد اما همچنان در صدر جدول رده بندی گروه چهارم قرار دارد. تیم الغرافه نیز سه امتیازی شد.

بخش ورزشی تبیان


منبع:مهر