تبیان، دستیار زندگی
دیدار فرماندهان و كاركنان نیروی انتظامی با رهبر انقلاب
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جلب رضایت مردم زمینه جلب رضایت الهی


دیدار فرماندهان و كاركنان نیروی انتظامی با رهبر انقلاب


دیدار رهبری

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر روز یكشنبه در دیدار وزیر كشور و جانشین فرمانده كل قوا در نیروی انتظامی، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از فرماندهان و كاركنان این نیرو، جلب رضایت مردم را زمینه ساز جلب رضایت الهی دانستند و خاطرنشان كردند: اگر مسئولان بتوانند دلهای مردم را با حضور خود آسوده و امن نگه دارند، مطمئنا رضایت الهی را نیز جلب خواهند كرد.

دیدار رهبری

ایشان با معرفی پرسنل نیروی انتظامی به عنوان سربازان نظام اسلامی، نیاز به تأمین امنیت را جزو نیازهای اساسی و زمینه ساز برای برنامه ریزی منظم و سازمان یافته دانستند و تأكید كردند: چنانچه جامعه ای امنیت نداشته باشد هیچ كار سازمان یافته ای در جهت پیشرفت و ارتقاء آن كشور تضمین نخواهد شد.

دیدار رهبری

رهبر انقلاب اسلامی با تأكید بر ضرورت برنامه ریزی مبتنی بر خرد جمعی، تلاش مجاهدانه و از سرِ دلسوزی برای پیشرفت و حركت رو به جلوی كشور، تحقق برنامه ها و اجرای صحیح آن را منوط به تأمین امنیت و احساس آرامش درونی جامعه دانستند.

دیدار رهبری

ایشان ضمن برشمردن برخی آسیب پذیری های فردی و سازمانی افزودند: همچنان كه ممكن است افراد به لحاظ روحی و ذهنی دچار آسیب پذیری شوند، سازمانها نیز در معرض رخنه ی فساد و آسیب هستند كه همواره خردمندانه و با توجه كافی، باید مراقبت های لازم را به عمل آورد.

دیدار رهبری

حضرت آیت الله خامنه ای توجه به امانت، صداقت، دیانت و انجام وظایف سازمانی و همچنین مقدم دانستن منافع جامعه بر منافع شخصی را زمینه ساز اعتلا و پیشرفت یك كشور خواندند و خاطرنشان كردند: اگر در جامعه ای كسانی باشند كه با این روحیه كار كنند یقیناً آن جامعه به اوج خواهد رسید و به قدرت استوار و ماندگاری دست خواهد یافت.

در ابتدای این دیدار و پیش از بیانات رهبر معظم انقلاب، سردار سرتیپ احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی گزارشی از عملكرد این نیرو در زمینه كاهش نسبی جرائم جنایی، افزایش كشفیات مواد مخدر، پیشرفت های سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه ی مرزبانی، كاهش تصادفات، افزایش خدمات نیروی انتظامی به مردم، و ارتقای رضایتمندی مردم از پلیس بیان كرد.

بخش سیاست تبیان

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای