سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فرستادن فایل از طریق یاهو مسنجر Send File یکی دیگر از امکانات یاهو مسنجر امکان ارسال فایل از طریق این برنامه است . همان طور که در شکل مشخص است با کلیک بر روی قسمت Send Fileصفحه ای باز می شود . در این قسمت شما فایل مورد نظر خ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آموزش نرم افزار یاهو مسنجر

فرستادن فایل از طریق یاهو مسنجر Send File

یکی دیگر از امکانات یاهو مسنجر امکان ارسال فایل از طریق این برنامه است .

همان طور که در شکل مشخص است با کلیک بر روی قسمت Send Fileصفحه ای باز می شود .

در این قسمت شما فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی گزینه Browse از درون حافظه کامپیوتر خود انتخاب کرده تا نام فایل در قسمت File to Send نوشته شود .
توجه داشته باشید که درجلو گزینه  ID،To شخص گیرنده این فایل باید نوشته شود، گیرنده فایل باید حتماً Online باشد در غیر این صورت این عمل امکان پذیرنیست.البته به تازگی یاهو ، سرویسی می هد که این عمل را امکان پذیر می کند.
و در بخش آخر( Enter a brief description of the file that you are sending) می توان مطلب کوتاهی در توضیح فایل برای شخص مقابل فرستاد. سپس دکمه Send را فشار دهید .

در صفحه بعدی شما باید منتظر بمانید تا شخص مقابل دریافت فایل را از شما قبول کند که در صورت پذیرش فایل برای او فرستاده می شود که مقدار فرستاده شده به صورت درصد در صفحه نشان داده می شود .
توجه داشته باشید با انتخاب گزینه Close this Dialog box when sending completes پس از اینکه فایل کامل فرستاده شد این صفحه به صورت خودکار بسته می شود .
ضمناً گرفتن فایل از شخص مقابل به این صورت است که برای شما پیامی مبنی بر آن ، روی صفحه مانیتور ظاهر می شود که شما در صورت پذیرش آن و زدن دکمه  Download فایل مورد نظر رادر یافت می کنید.

شایان ذکر است که فایل های دریافتی شما عمدتاً در صورت انتخاب شما درون پوشه My Documentsو درون پوشهIDشما در قسمتRecieveقرار می گیرد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین