تبیان، دستیار زندگی
تی با بازیکنان مانع انجام وظایف محوله نخواهد شد. "کخ" مربی حرفه یی است. مربی جدید تیم استقلال تهران گفت: تمام تلاشم را برای انجام وظایف محول شده به کار خواهم گرفت تا بتوانیم جایگاه از دست رفته ی تیم را دوباره حاصل ک...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جواد زرینچه، مربی استقلال تهران:

دوستی با بازیکنان مانع انجام وظایف محوله نخواهد شد.

"کخ" مربی حرفه یی است.

مربی جدید تیم استقلال تهران گفت: تمام تلاشم را برای انجام وظایف محول شده به کار خواهم گرفت تا بتوانیم جایگاه از دست رفته ی تیم را دوباره حاصل کنیم.

جواد زرینچه در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، افزود: در مقطعی از زمان گفته شد که عدم حضورم به نفع تیم استقلال خواهد بود ولی الان بیان می شود که می توانم خدمتی به این تیم بکنم که با تمام وجود سعی در انجام آن دارم.

وی با بیان اینکه تیم استقلال در حال حاضر از لحاظ روحی و روانی مشکلات اساسی دارد، اظهار داشت: سعی خواهیم کرد با مدیریت حرفه ای منصور پورحیدری هر چه سریعتر تیم را از این وضعیت خارج کنیم و افتهای ایجاد شده را نیز جبران نماییم.

وی خاطر نشان کرد: بازیکنان استقلال خلاقیت و توانایی بالایی دارند که با کمک هواداران و تشویقهای موثر آنها خواهیم توانست دوباره استقلال را زنده کنیم.

مربی جدید تیم استقلال تهران تاکید کرد: رفاقت بین من و بازیکنان استقلال قطعاً مانع انجام یک کار جدی  حساب شده، نخواهد شد بلکه این مهم به عنوان یک گزینه برتر به نفع تیم خواهد بود.

وی با دشوار توصیف کردن وضعیت موجود، گفت: نباید انتظار بالایی داشت چرا که شرایط کنونی استقلال متعادل نیست هر چند که ما تمام تلاش لازم را برای ارائه ی یک فوتبال در خور نام این تیم به کار خواهیم گرفت.

زرینچه در پایان " رولند کخ" را یک مربی حرفه ای خواند که با شرایط فوتبال ایران نمی توانست کار جدی انجام دهد، وی تصریح کرد: عدم وجود یک ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین سر مربی و بازیکنان شرایطی را ایجاد کرده بود که کوچکترین مسائل استقلال را به طور غیر قابل باوری بزرگ جلوه می داد، که قطعاً با تجربه کاری کخ اگر این مشکل وجود نداشت شرایط امروز استقلال متفاوت می بود.