وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شمارش آرای حوزه‌های انتخابی استان‌ها و شهرستان‌های کشور هم‌اکنون در حال انجام است و نتایج آن هر لحظه اعلام می‌شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش لحظه به لحظه آرا


شمارش آرای حوزه‌های انتخابی استان‌ها و شهرستان‌های کشور هم‌اکنون در حال انجام است و نتایج آن هر لحظه اعلام می‌شود.


 نتایج قطعی اعلام شده در حوزه های انتخابیه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان‌ها و شهرستان‌های کشور به این شرح است:

انتخابات

شاهرود:

کاظم جلالی

چناران، طرقبه و شاندیز:

محمد دهقان

اردکان:

محمد رضا تابش

نی ریز و استهبان:

محمد سقایی

سلسله و دلفان:

حجت الله خدایی سوری

کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور:

حجت‌الاسلام وحید احمدی

 قائن:

جواد هروی

کوهدشت:

الهیار ملکشاهی

 کاشمر:

محمد اسماعیل نیا

درگز:

حسین محمد زاده

 اسلام آبادغرب:

علی جلیلیان

سنقر:

محمد ابراهیم محبی

گرمی:

میرقسمت موسوی

سمنان و مهدیشهر:

علیرضا خسروی

تربت حیدریه:

ابوالقاسم خسروی

گناباد:

حجت‌الاسلام محمد رجایی

پاکدشت:

فرهاد بشیری

لامرد و مهر:

سید موسی موسوی

قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب :

فتح الله حسینی

پارس آباد و بیله سوار:

حجت الاسلام حبیب برومند

داراب و زرین دشت:

نبی‌الله احمدی

الیگودرز:

محمدتقی توکلی

گرمسار و آرادان:

غلامرضا کاتب

انتخابات

خرامه، سروستان و کوار:

 داریوش اسماعیلی

بهار و کبودرآهنگ:

عیسی جعفری

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت:

محمد مهدی برومندی

بشاگرد، سیریک و جاسک:

عبدالکریم هاشمی

رزن:

 عطا‌الله سلطانی‌صبور

لارستان، خنج و گراش:

جمشید جعفرپور

بناب:

محمد باقری بنابی

بروجن:

امیر عباس سلطانی

اسدآباد:

بهروز نعمتی

سراب و مهربان:

مهناز بهمنی

جهرم:

محمدرضا رضایی کوچی

علی آبادکتول:

رحمت الله نوروزی

گنبدکاووس:

سلیمان عباسی

اقلید:

الیاس طاهری

سپیدان:

عنایت الله هاشمی

 دشتستان:

حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد

بوشهرگناوه و دیلم:

دکتر عبدالکریم جمیری

دیر، کنگان و جم:

حجت الاسلام شیخ موسی احمدی

دشتی و تنگستان:

حجت‌الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی

بابل:

حجت الاسلام علی اکبر ناصری

حسین نیازآذری

بستان‌آباد:

غلامرضا نوری

کازرون:

شاهین محمدصادقی

فسا:

محمدحسن دوگانی

ورزقان و خاروانا :

الله وردی دهقان

هشترود و چاراویماق:

غلامحسین شیری

رستم و ممسنی:

نوذر شفیعی

مشگین شهر:

یونس اسدی

انتخابات مجلس نهم

نهاوند:

مهدی سنایی

ورامین:

سید حسین نقوی

شهریار:

حسین گروسی

بافق:

محمدرضا صباغیان

لردگان:

جلیل و خالدی  رقابت در مرحله دوم انتخابات

کرمان:

محمد مهدی زاهدی

کاشان، آران و بیدگل:

عباسعلی ملکان، شهروز افخمی

دورود و ازنا:

حسین گودرزی و عباس قائدرحمت رقابت در مرحله دوم

مهریز:

حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی و  کاظم فرهمند، رقابت در دور دوم

نهبندان و سربیشه:

مراد هاشم‌زهی

شیروان:

عبدالرضا عزیزی

اسفراین:

هادی قوامی

شوش:

 سید راضی نوری

پلدختر:

علی کائیدی و حمید کاظمی رقابت در دور دوم انتخابات

نور و محمودآباد:

عبدالوحید فیاضی

آمل:

عزت‌الله یوسفیان‌ملا

خلخال و کوثر:

جلیل جعفری‌بنه

بوشهر، گناوه و دیلم:

جمیری

اندیمشک:

سید عیسی دارایی

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه:

محمد علی عبدالله‌زاده

دیر، کنگان و جم:

شیخ موسی احمدی

آستارا:

صفر نعیمی‌زر

بیرجند و درمیان:

حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی

بابل:

حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری

رامیان و آزادشهر:

رضا صابری

کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان:

محمدجواد نظری‎مهر

دلیجان و محلات:

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی

ساوه و زرندیه:

شهلا میرگلو 

انتخابات

مینودشت، کلاله، مراوه‎تپه و گمیشان:

 عبدالکریم رجبی

خمین:

محمدابراهیم رضایی

تفرش و آشتیان و فراهان:

کاظم سپاسی

اراک و کمیجان و خنداب:

محمدحسن آصفری

عباس رجایی 

 نوشهر و چالوس:

قاسم احمدی لاشکی

 بویراحمد و دنا:

محمد زارعی

 گچساران و باشت:

غلامرضا تاجگردون

سلماس:

علی اکبر آقایی مغانجویی

  شهربابک:

حسین فتاحی

سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن پور

 رفسنجان و انار:

حسین آذین

 نماینده کرمان و راور:

محمد مهدی زاهدی و محمد رضا پور ابراهیمی

 جیرفت:

فرج الله عارفی

بم، ریگان و نرماشیر:

موسی غضنفرآبادی

 بافت:

علیرضا منظری توکلی

 کهنوج، فاریاب، منوجان و رودبار:

حجت الاسلام محمد رضا امیری

 زرند:

حسین امیری

زاهدان:

حسینعلی شهریاری و ناصر کاشانی

 ورامین و پیشوا:

سید حسین نقوی حسینی

بهمئی و چرام:

سید علی محمد بزرگواری

بروجرد:

علاء الدین بروجردی

نهبندان و سربیشه:

مراد هاشمزهی

ساوجبلاغ نظراباد و طالقان:

مفید کیائی نژاد

مسجدسلمیان، هفتکل، لالی و اندیکا:

اسماعیل جلیلی

 یزد :

سیدمحمدکاظم وزیری هامانه

محمدصالح جوکار

انتخابات-رای گیری

قائم شهر، سوادکوه و جویبار:

کمال علی پور

سید هادی حسینی

نوشهرو چالوس:

قاسم احمدی

شوش :

راضی نوری

شازند:

قاسم عزیزی

ساوره و زرندیه :

شهلا میرگلوبیات

تفرش و آشتیان و فراهان:

حجت الاسلام سپاسی

محلات و دلیجان:

 علیرضا سلیمی

اراک کمیجان و خنداب:

محمد حسن آصفری و عباس رجایی

شوشتر و گتوند:

سیدمحمد سادات ابراهیمی

گچساران و باشت :

غلامرضا تاجگردون

 سلماس:

علی اکبر آقایی مغانجویی

قائم شهر، جویبار و سوادکوه:

کمال علی پور

 سید هادی حسینی

مسجدسلیمان، هفتکل، لالی:

اسماعیل جلیلی

ساوجبلاغ نظراباد و طالقان :

مفید کیائی نژاد 

نهبندان و سربیشه :

مراد هاشمزهی

بروجرد و اشترینان :

علاءالدین بروجردی

بهرام بیرانوند و هادی مقدسی رقابت در دور دوم انتخابات

کهگیلویه، بهمئی و چرام :

سید علی محمد بزرگواری

ورامین و پیشوا :

سید حسین نقوی حسینی

 رامهرمز و رامشیر:

شمس الله بهمنی

بهشهر، نکا و گلوگاه:

احمد علی مقیمی

ساری و میاندرود:

محمد دامادی و سید رمضان شجاعی 

خواف و رشتخوار:

محمود نگهبان سلامی

بهار و کبودراهنگ:

محمدعلی پورمختار

دامغان :

عبدالرحمان رستمیان

خوی :

موید حسینی صدر

 مهاباد:

عثمان احمدی

انتخابات-رای گیری

شهرکرد:

سید سعید زمانیان دهکردی

بوکان :

محمد قسیم عثمانی

قم : 

علی لاریجانی

حجت‌الاسلام آشتیانی

احمد امیرآبادی

تنکابن و رامسر:

شمس الله شریعت نژاد وعلی شمس رقابت در دور دوم انتخابات

پاوه و اورامانات:

نعمت منوچهری

درود و ازنا:

عباس قائد رحمت و حسین گودرزی رقابت در دور دوم

آستانه اشرفیه:

محمدحسین قربانی

بویر احمد و دنا:

غلام محمد زارعی

خرمشهر:

عبدالله سامری

شادگان:

عبدالله تمیمی

کرج:

عزیز اکبریان 

محمدجواد کولیوند

میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد:

عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی

اراک، کمیجان و خنداب:

محمد حسن آصفری

عباس رجایی

فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین:

نادر فریدونی

لنگرود:

مهرداد لاهوتی 

صومعه سرا:

حمید رضا خصوصی ثانی

آستارا:

صفر نعیمی 

بندر انزلی:

حسن خسته بند

رودبار:

عطاالله حکیمی 

فومن و شفت:

ناصر عاشوری

مریوان وسرو آباد : 

 امید کریمیان

کلیبر و هوراند:

ارسلان فتحی پور

ابهر و خرمدره :

محمدرضا خانمحمدی

لنجان:

محسن کوهکن و مجید منصوری رقابت در دور دوم

ملکان و لیلان:

شهروز افخمی

نقده و اشنویه:

عبدالکریم حسین زاده

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ:

 روح الله بیگی و مهدی عیسی زاده 

سردشت و پیرانشهر:

رسول خضری 

ماکو، چالدران، شوط و پلدشت:

محمد علیپور

آشتیان، تفرش و فراهان :

کاظم سپاسی و عباس صلاحی رقابت در دور دوم

بیجار:

سید محمد بیاتیان

سقز و بانه :

محسن بیگلری

قروه و دهگلان:

حامد قادرمرزی

ملایر:

علی نعمت چهاردولی

حسن ونایی و احمد آریایی‌نژاد رقابت در دور دوم

 سراوان :

هدایت ‌الله میرمرادزهی 

زنجان و طارم :

محمد اسماعیلی

محسن عیلمردانی

شناسنامه-انتخابات

ماهنشان، ایجرود، انگوران و دندی:

رضا عبداللهی

خدابنده:

سید محمد موسوی سجاسی

نیشابور و فیروزه:

حسین سبحانی نیا

علی مروی

خرم آباد:

ایرج عبدی

ابراهیم آقامحمدی و محمدرضا ملکشاهی راد رقابت در دور دوم

خاش :

حمید رضا پشنگ ریگی

کرمانشاه:

عبدالرضا مصری

سعید حیدری طیب

جهانبخش امینی و محمد رزم رقابت در دور دوم انتخابات

مرند و جلفا:

محمد حسن نژاد

همدان و فامنین:

امیر خجسته

سیدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه ای رقابت در دور دوم

خوانسار و گلپایگان:

سید محمد حسین میر محمدی

دهلران دره شهر و آبدانان:

علی‌محمد احمدی  و امین دوست‌ محمدی رقابت در دور دوم انتخابات

سمیرم :

بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان رقابت در دور دوم انتخابات

زابل و زهک:

 باقر حسینی و رضا نجفی

بخش سیاست تبیان

منبع : مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین