تبیان، دستیار زندگی
ئمه خبر پیروزی رزمندگان ایران در عملیات ثامن‌الائمه(علیه‌السلام) بازتاب مثبت و گسترده‌ای در بین مردم ایران که همچنان با فتنه‌های داخلی دست به گریبان بودند، داشت. امام خمینی نیز در پاسخ به تلگرام فرماندهان نظامی در مورد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیام امام پس از عملیات ثامن الائمه


خبر پیروزی رزمندگان ایران در عملیات ثامن‌الائمه(علیه‌السلام) بازتاب مثبت و گسترده‌ای در بین مردم ایران که همچنان با فتنه‌های داخلی دست به گریبان بودند، داشت. امام خمینی نیز در پاسخ به تلگرام فرماندهان نظامی در مورد پیروزی‌های رزمندگان در عملیات شکست حصرآبادان، پیامی به این شرح فرستادند:

- «تیمسار سرتیپ فلاحی، تیمسار سرتیپ ظهیرنژاد و جناب آقای محسن رضایی ایدهم الله تعالی، تلگرام شما در خصوص فتح بزرگ که خداوند تعالی نصیب ارتش، نیروی هوایی و هوانیروز، سپاه پاسداران، بسیج، ژاندارمری، فدائیان اسلام و سایر نیروهای مردمی فرموده و محاصره آبادان به طور کامل شکسته شده است، واصل گردید.

اینجانب این پیروزی بزرگ را به فرماندهان تمامی نیروهای مسلح و به سربازان ارجمند و سپاهیان نیرومند تبریک می‌گویم و امید است این سرافرازی‌ها را که برای اسلام و میهن فراهم می‌کنند، منظور نظر مبارک ولی الله الاعظم بقیه الله ارواحناله الفداء باشد و آخرین پیروزمندی را که بیرون راندن نیروهای متجاوز کافر از سرزمین‌های میهن‌مان است، ملت شریف به زودی مشاهده کند.

اینجانب به اسم ملت بزرگ ایران، از رزمندگان دلیر ارتش و سپاه و دیگر قوای مسلح ایدهم الله تعالی تقدیر و تشکر می‌کنم، از خداوند متعال توفیق، نصرت و عظمت اسلام و مسلمین و به خصوص نیروهای مسلح اسلامی را خواستار است.»

عملیات ثامن الائمه

پیام امام پس از عملیات ثامن الائمه

عكس های عملیات ثامن الائمه