تبیان، دستیار زندگی
دانشگاه باقرالعلوم (ع) در رشته های زبان عربی، انگلیسی، آلمانی و روسی برای ترم بهار 91 از میان طلاب واجد شرایط زبان آموز می پذیرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانشگاه باقرالعلوم زبان آموز می پذیرد

باقرالعلوم

دانشگاه باقرالعلوم (ع) در رشته های زبان عربی، انگلیسی، آلمانی و روسی برای ترم بهار 91 از میان طلاب واجد شرایط زبان آموز می پذیرد.

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از روابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم(ع)، حجت الاسلام سید محمود موسوی با اشاره به اهمیت فرا گیری زبان های خارجی برای طلاب در عصر کنونی برای تبلیغ و نشر بین المللی علوم اهل بیت (ع)، اظهار داشت: معاونت آموزش دفتر تبلیغات اسلامی با هدف اشاعه آموزه های اسلام، اقدام به راه اندازی دوره های زبان خارجی برای طلاب کرده است.

رییس دانشکده زبان دانشگاه باقرالعلوم(ع) با بیان این مطلب که این دانشگاه در هر فصل از میان طلاب برادر و خواهر علاقه مند به زبان های خارجی، زبان‌آموز می‌پذیرد، افزود: دوره‌های زبان عربی و انگلیسی در سه سطح مقدماتی، متوسطه و عالی برگزار خواهد شد و زبان آموزان پس از اتمام هر دوره و قبولی در امتحان، مجوز ورود به دوره بعدی را پیدا می‌کنند.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: افرادی که بتوانند دوره عالی را پشت سر بگذارند، در دوره های تخصصی زبان شرکت خواهند کرد.

وی طول دوره ها برای هر سطح را دو ترم(دو فصل) عنوان کرد و یادآورشد: کلاس‌های دوره زبان‌آموزی برای خواهران در شیفت صبح و برای برادران در شیفت بعد‌ازظهر خواهد بود.

حجت الاسلام موسوی، گذراندن پایه ششم برای برادران و داشتن سطح یک حوزه برای خواهران را از شرایط حضور در این دوره ها دانست و گفت: نام نویسی برای ترم بهار 91 دوره های آزاد زبان از ششم اسفندماه سال جاری آغاز و تا 17 این ماه ادامه خواهدداشت.

معاون آموزشی و فرهنگی دانشگاه باقرالعلوم(ع) با اشاره به اینکه آزمون ورودی این دوره، تصریح کرد: رشته های زبان آلمانی و روسی آزمون کتبی نداشته و پذیرش صرفا از طریق مصاحبه واز میان برادران صورت خواهد پذیرفت.وی خاطر نشان ساخت:علاقه مندان جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دانشگاه باقرالعلوم (ع)، بلوک یک، مراجعه و یا با شماره تلفن 21160 داخلی 6209 تماس حاصل نمایند


تنظیم برای تبیان گروه حوزه علمیه