تبیان، دستیار زندگی
اگر شما این مدل کفش‌ها را دوست دارید فردی هستید که می‌خواهید مشخص و البته غیر‌عادی باشید؛ شخصی که خواهان توجه است. همیشه چیزی که می‌خواهید به دست می‌آورید. در مورد قدرت و جاذبه‌های خود اطمینان دارید. گرچه عده‌ای شما را نادان و سطحی می‌بینند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شخصیت‌شناسی با امضا و كفش!

روان‌شناسی افراد از روی امضا


باشگاه كاربران: بهتر است قبل از خواندن متن بدانید كه این دستورالعمل‌ها به طور كلی در مورد همه افراد صادق نیست و روان‌شناسان تنها با استفاده از تجربیات و مشاهدات‌شان از روی عده‌ای از انسان‌ها، خود به این نتایج رسیده‌اند. بنابراین چندان قابل اعتماد نیستند و نمی‌توان با استفاده از این فرمول‌ها، به راه‌كاری قطعی دست یافت!


امضاء شناسی

كسانی كه مطابق حركت عقربه‌های ساعت، امضاء می‌كنند، انسان‌هایی منطقی هستند.

کسانی که بر عکس عقربه‌های ساعت امضاء می‌کنند، دیر منطق را قبول می‌کنند و بیشتر غیر‌منطقی هستند.

کسانی که از خطوط عمودی استفاده می‌کنند، لجاجت و پافشاری در امور دارند.

کسانی که از خطوط افقی استفاده می‌کنند، انسان‌های منظّمی هستند.

کسانی که با فشار امضاء می‌کنند، در کودکی سختی کشیده‌اند.

کسانی که پیچیده امضاء می‌کنند، شکّاک هستند.

کسانی که در امضای خود اسم و فامیل می‌نویسند، خودشان را در فامیل برتر می‌دانند.

کسانی که در امضای خود نام فامیلی‌شان را می‌نویسند، دارای منزلت هستند.

کسانی که اسم‌شان را می‌نویسند و روی اسم‌شان خط می‌زنند، شخصیت خود را نشناخته‌اند.

روان‌شناسی خانم‌ها از روی كفش!

کفش‌های نوک‌تیز

کفش زنانه

اگر شما این مدل کفش‌ها را دوست دارید فردی هستید که می‌خواهید مشخص و البته غیر‌عادی باشید؛ شخصی که خواهان توجه است. همیشه چیزی که می‌خواهید به دست می‌آورید. در مورد قدرت و جاذبه‌های خود اطمینان دارید. گرچه عده‌ای شما را دختری نادان و سطحی می‌بینند.

کفش‌های تخت و راحتی

دوست‌داران این مدل معمولاً افرادی دوست‌داشتنی، با رفتاری دوستانه و کمی کسل‌کننده هستند. روح شما عمیقا هنوز یک کودک است. سعی می‌کنید جالب توجه و با دیگران راحت باشید؛ ولی غریبه‌ها به سختی می‌توانند به شما نزدیک شوند. زنانی که این سبک را می‌پسندند، معمولاً مدگرا بوده و به پوشیدن لباس‌های جدید علاقه‌مندند. شما مهربان و محتاط هستید. مردان این زنان را بسیار شکننده می‌بینند؛ به طوری که می‌خواهند مراقبش باشند.

کفش‌های پوتین‌شکل

شما محتاط و کمی خودپسند هستید. به مردم اعتماد ندارید و ترجیح می‌دهید هر کاری را خودتان انجام دهید. ولی در عین حال باهوش و حساس بوده و اغلب نگران رابطه خود با دیگران هستید. شما به راستی از بی‌تربیتی و رفتار ناپسند شگفت‌زده می‌شوید.

کفش‌های غیر نوک‌تیز

خوددار هستید و احساسات‌تان را پنهان می‌کنید. شما می‌دانید  چه می‌خواهید و به هدف‌تان می‌رسید، برایتان مهم نیست چه اتفاقی می‌افتد و اطرافیان‌تان چه فکری می‌کنند. می‌توانید بسیار دقیق و نکته‌سنج باشید؛ به طوری که راحت نمی‌توانید دوست پیدا کنید.

کفش‌های مدل پسرانه

این دختران به طور طبیعی خلاق و اجتماعی هستند. آنها عاشق سفر هستند و وقتی طبق روال عادی مجبور می‌شوند در یک مکان به مدت طولانی بمانند؛ بسیار کسل و خسته می‌شوند. نیاز دارند همیشه در بین افرادی باشند که به او احترام می‌گذارند و او را دوست دارند.

کفش‌های مدل‌دار راحتی

زنانی که کفش‌های لژ‌دار می‌پوشند، معمولا رک و با‌اعتماد به نفس و در عشق قدرتمند هستند. ولی زمانی که زمان تصمیم‌گیری می‌رسد با تردید عمل می‌کنند. در ارتباطات به دنبال اطمینان و اعتماد هستند.


باشگاه كاربران تبیان ـ ارسالی از: moradyzade و taghvimi