تبیان، دستیار زندگی
تیم فوتبال منچستریونایتد دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی قاطع در زمین آرسنال به پایان رساند تا برای دومین سال متوالی به دیدار نهایی .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرواز منچستر به رم

شادی تیم فوتبال منچستر

تیم فوتبال منچستریونایتد دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی قاطع در زمین آرسنال به پایان رساند تا برای دومین سال متوالی به دیدار نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند.

به نقل از مهر، تیم فوتبال منچستریونایتد سه شنبه شب در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3 بر یک مقابل آرسنال به برتری رسید و به دیدار نهایی این رقابت ها راه پیدا کرد.

آرسنال تا قبل از این دیدار، 27 بازی بود که در رقابت های خانگی اروپایی تن به شکست نداده بود اما این رکورد در بازی با یونایتد برای تیم آرسن ونگر از دست رفت.

صحنه گل سوم منچستر

آرسنال در دیدار رفت با نتیجه یک بر صفر شکست خورده بود و در دیدار برگشت باید با دو گل برنده می شد تا راهی دیدار نهایی می شد اما در دقیقه 8 با اشتباه فاحشی که از " گیبس " در محوطه جریمه سرزد، پارک جی سونگ گل اول یونایتد را وارد دروازه تیم میزبان کرد.

کریستیانو رونالدو سه دقیقه بعد از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه مانوئل آلمونیا را باز کرد. دروازه بان اسپانیایی آرسنال در مهار این ضربه می توانست بهتر عمل کند.

منچستر - آرسنال

آتشبازی مدافع عنوان قهرمانی تمامی نداشت. این تیم در دقیقه 61 و روی یک ضد حمله، گل سوم را به ثمر رساند. رونالدو توپ بسیار خوبی را از وین رونی دریافت کرد و تیر خلاص را به شقیقه آرسنالی های مبهوت شلیک کرد.

آرسنال در دقیقه 76 توانست اندکی امیدوار شود. دارن فلچر با خطا بر روی سسک فابرگاس در محوطه جریمه ، مرتکب خطای پنالتی شد و روبرتو روزتی، داور ایتالیایی این دیدار، مدافع اسکاتلندی من یونایتد را از زمین اخراج کرد.

رابین فن پرسی ضربه خود را به گل تبدیل کرد اما بازی با همین نتیجه به پایان رسید و مردان سرآلکس فرگوسن، به دیدار نهایی راه پیدا کردند.

دیگر دیدار این مرحله از رقابت ها را امشب تیم های چلسی و بارسلونا دراستمفوردبریج شهر لندن برگزار خواهند کرد.

دیدار نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ 27 مه (6 خرداد) در ورزشگاه المپیک شهر رم برگزار خواهد شد.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری