تبیان، دستیار زندگی
حکم ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد به نیابت از احمدی‌نژاد از سوی وزیر علوم امضا و ابلاغ شد. و فرهاد دانشجو رئیس جدید دانشگاه آزاد صبح امروز دوشنبه ۸ اسفندماه با حضور در ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد رسماً کار خود را آغاز می‌کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانشجو امروز رسماً در دانشگاه آزاد شروع به کار کرد


حکم ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد به نیابت از احمدی‌نژاد از سوی وزیر علوم امضا و ابلاغ شد. و فرهاد دانشجو رئیس جدید دانشگاه آزاد صبح امروز دوشنبه 8 اسفندماه با حضور در ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد رسماً کار خود را آغاز می‌کند.


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به نیابت از محمود احمدی‌نژاد رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی حکم فرهاد دانشجو را برای ریاست 4 ساله بر دانشگاه آزاد ابلاغ کرد.

دانشجو

متن کامل این حکم به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر فرهاد دانشجو

سلام علیکم

بنا به پیشنهاد هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی و رای اکثریت قاطع شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه 705 مورخه1390/10/27 و طبق مصوبه "الحاق یک تبصره جدید به بند ه  ماده 12 اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی"جلسه 707 مورخ 1390/11/25 شورای عای انقلاب فرهنگی و در اجرای نامه شماره 90/14577/دش مورخ 1390/12/7 رئیس محترم جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر تفویض در صدور حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی توسط وزیر علوم،تحقیقات و فناوری و نظر به مراتب تعهد،دانش،شایستگی و نیز تجارب ارزنده شما در مدیریت دانشگاهی و امور آموزش عالی به موجب این حکم جنابعالی به مدت چهار سال به ریاست  دانشگاه آزاد اسلامی منصوب می شوید.امیدوارم با جلب مشارکت اساتید،دانشجویان و کارکنان خدوم ان دانشگاه و بهره مندی از تجارب ارزشمند آنان،در تحقق هر چه بیشتر پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بویژه در امور علمی و فرهنگی موفق و موید باشید.تعالی معنوی،علمی،فرهنگی و گسترش امر آموزش و پژوهش مبتنی بر سند چشم انداز و سیاست های کلی مظام با اهتمام به حفظ بیت المال ،صرفه جویی در هزینه های غیرضروری و تقویت انضباط مالی و اداری،آموزش و پژوهشی مورد انتظار است.امید است تحت مدیریت انقلابی و هوشمندانه جنابعالی ،دانش آموختگان مومن،متعهد و عالم در تراز جامعه اسلامی پرورش یابد.

دانشجو

بر اساس این گزارش پیش از این محمود احمدی نژاد رئیس جمهور با صدور حکمی انتصاب رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی را به وزیر علوم تفویض کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر کامران دانشجو

وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

پیرو مصوبه «الحاق یک تبصره جدید به بند "ه" ماده 12 اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی» که در جلسه شماره 707 مورخ 25/11/1390 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است. بدینوسیله صدور حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به جنابعالی تفویض می‌گردد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با توجه به امضا و ابلاغ حکم فرهاد دانشجو رئیس جدید دانشگاه آزاد از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وی امروز دوشنبه 8 اسفندماه با حضور در ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد ریاست این دانشگاه را از عبدالله جعفرعلی جاسبی تحویل گرفته و رسماً کار خود را در دانشگاه آزاد آغاز می‌کند.

براساس شنیده‌ها جمعی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز در این مراسم حضور خواهند داشت.

براساس آخرین اخبار به دست آمده قرار است مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه آزاد رسماً هفته آینده برگزار شود.

بخش اجتماعی تبیان


منبع : فارس