وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به منظور افزایش آگاهی کاربران محیط مجازی، مجموعه مقالات روانشناختی «فوت کوزه گری ارتباطات» در سایت فرهنگی اطلاع رسانی تبیان منتشر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فوت کوزه گری ارتباطات از زبان تبیان!

خانواده

به منظور افزایش آگاهی کاربران محیط مجازی، مجموعه مقالات روانشناختی «فوت کوزه گری ارتباطات» در سایت فرهنگی اطلاع رسانی تبیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی، بخش خانواده ایرانی موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان به منظور تحکیم بنیان خانواده و افزایش آگاهی کاربران محیط مجازی، مجموعه مقالات روانشناختی «فوت کوزه گری ارتباطات» را تدوین و در تارنمای فرهنگی اطلاع رسانی این موسسه منتشر کرد.

فاطمه ناظم زاده در این مقاله در توصیه به زن ها نوشته است : « آنچه برای مردان بسیار مهم است این است که همسرشان، آنها را همان گونه که هستند، بپذیرند. به این ترتیب از اینکه با مرد دیگری قیاس شوند، لذت نمی برند و دوست ندارند موقعیت های دیگران به رخ آنها کشیده شود. مرد دوست دارد که باور کند همسرش به او اطمینان دارد و او را تکیه گاه خویش، می داند.

** حفظ احترام برای مردان از جانب همسرشان، بسیار مهم است. خصوصا در میان جمع، این موضوع از اهمیت ویژه ای برای مردان برخوردار است. این موضوع در حفظ حرمت خانواده و بستگان مرد نیز، مصداق پیدا می کند.

** وقتی مرد شما قصد خروج از منزل را دارد، او را بدرقه کنید و هنگام بازگشت او به منزل، به استقبال او روید که این عمل را دوست دارد و این اقدام موجب افزودن محبت می شود.

** مردان دوست دارند که از زن خویش، قدردانی ببینند. بنابراین هر اقدامی که نشان دهنده قدرشناسی یک زن نسبت به مرد خویش است، بسیار خوب و مفید است. ابراز تشکر و قدردانی یک خانم از محبت همسرش، موجب تشویق مرد به تکرار محبت می شود.

** یک خانم باید همه تلاش خود را در جهت جلب اعتماد همسرش، به کار گیرد. به گونه ای که همسرش او را محرم اسرار و یک شریک واقعی بداند.

** سعی کنید برنامه های مختلف زندگی تان را با همفکری و مشورت مرد خود، انجام دهید که این اقدام، موجب جلب رضایت مرد است و او را خشنود می کند. تا جایی که ممکن است از دخالت دیگران در زندگی خودداری کنید و حتی در صورت وجود برخی از دخالتها، به گونه ای رفتار کنید که مرد شما تصور کند که همان کاری را انجام داده اید که مرد شما خواسته است.»

گفتنی است پیش از این نیز مقاله ای با عنوان «فوت کوزه گری در ارتباط با زن ها» توسط همین نویسنده تدوین و در همین صفحه منتشر شده بود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین