سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس پلیس راهور تهران از آغاز طرح نوروزی این پلیس به منظور کنترل ترافیک مراکز خرید و بازار تهران خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز طرح نوروزی پلیس


رئیس پلیس راهور تهران از آغاز طرح نوروزی این پلیس به منظور کنترل ترافیک مراکز خرید و بازار تهران خبر داد.


 پلیس

سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با فارس گفت: به دلیل نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش حجم تردد مردم برای تهیه مایحتاج نوروزی، طرح نوروزی پلیس راهور از امروز آغاز شد.

وی بیان داشت: این طرح در محورهای منتهی به بازار تهران، بازارچه‌های فصلی و بهاری به اجرا در  خواهد آمد.

این فرمانده ارشد انتظامی با اشاره به اینکه برخورد با تخلفات ثابت، محور  اصلی این طرح به حساب می‌آید اذعان کرد: جهت روان‌سازی ترافیک به شدت با پارک‌های دوبل و غیرمجاز برخورد خواهد شد.

 

رحیمی ادامه داد: در نظر گرفتن فضایی برای پارکینگ یکی از مهمترین مسائلی است که مسئولین برپایی بازارچه‌های نوروزی باید به آن توجه داشته باشند چرا که از این طریق مردم با خیالی آسوده می‌تواند اقدام به خرید کنند و از سوی دیگر حجم بالای تردد به خوبی مدیریت شود.

در نظر گرفتن فضایی برای پارکینگ یکی از مهمترین مسائلی است که مسئولین برپایی بازارچه‌های نوروزی باید به آن توجه داشته باشند چرا که از این طریق مردم با خیالی آسوده می‌تواند اقدام به خرید کنند و از سوی دیگر حجم بالای تردد به خوبی مدیریت شود

فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با بیان اینکه از 15 اسفند به هیچ دستگاه و یا سازمانی مجوز حفاری و کنده‌کاری در شهر داده نمی‌شود گفت: تا تاریخ 15 اسفند تمامی دستگاه‌ها باید پروژه‌ها و کنده‌کاری‌های خود را پایان دهند همچنین از این تاریخ به بعد پلیس به هیچ سازمان و ارگانی مجوز حفاری در شهر را نخواهد داد به جز پروژه‌های بزرگی همچون میدان امام حسین (ع).

بخش اجتماعی تبیان


منبع : جهان

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین