وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس اتحادیه کشوری پوشاک با اشاره به اینکه مانتوهای بلند جایگزین مانتوی کوتاه شده و مانتوهای کوتاه موجود تولید گذشته است، گفت: هنوز برنامه‌ای را برای تولید و توزیع شال و روسری بلند نداریم و بیشتر بر روی تولید و توزیع مانتوهای بلند، چادر و مقنعه متمرکز هس
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مژده برای تولید مانتوهای بلند


رئیس اتحادیه کشوری پوشاک با اشاره به اینکه مانتوهای بلند جایگزین مانتوی کوتاه شده و مانتوهای کوتاه موجود تولید گذشته است، گفت: هنوز برنامه‌ای را برای تولید و توزیع شال و روسری بلند نداریم و بیشتر بر روی تولید و توزیع مانتوهای بلند، چادر و مقنعه متمرکز هستیم.

مانتو

ابوالقاسم شیرازی در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان فارس در‌خصوص کم بودن مانتو، روسری و شال بلند در سطح بازار و قیمت بالای مانتو اظهار داشت: اتحادیه کشوری پوشاک بر قیمت لباس‌های موجود در فروشگاه‌ها کنترل بسیاری دارد سازمان حمایت از مصرف کننده، بازرسی اصناف و بازرسی وزارت بازرگانی نیز بر قیمت پوشاک ارائه شده نظارت می‌کنند.

وی افزود: امسال در حوزه طراحی و توزیع مانتو تغییر رویکرد داریم به‌گونه‌ای که مانتو‌های بلند جایگزین مانتوهای کوتاه شده‌ است و اگر مانتوی کوتاهی در فروشگاه‌ها وجود داشته باشد این تولیدات مربوط به گذشته است.

رئیس اتحادیه کشوری پوشاک ادامه داد: با هزار فروشگاه صحبت کرده‌ایم تا مانتوهای بلند و مطابق با معیارهای داخلی را با قیمت مناسب ارائه کنند همچنین مقنعه‌های بلند و در مدل‌های مختلف را در فروشگاه‌های سطح شهر توزیع کرده‌ایم.

شیرازی ادامه‌داد: سال آینده تولید و توزیع مدل‌های مختلف مقنعه و چادر را در دستورکار داریم و در این حوزه تمرکز خواهیم کرد.

با هزار فروشگاه صحبت کرده‌ایم تا مانتوهای بلند و مطابق با معیارهای داخلی را با قیمت مناسب ارائه کنند همچنین مقنعه‌های بلند و در مدل‌های مختلف را در فروشگاه‌های سطح شهر توزیع کرده‌ایم

وی در‌خصوص کمبود شال و روسری بلند در سطح بازار پوشاک عنوان کرد: هنوز برنامه‌ای را برای تولید و توزیع شال و روسری بلند نداریم و بیشتر بر روی تولید و توزیع مانتوهای بلند، چادر و مقنعه متمرکز هستیم.

بخش اجتماعی تبیان


منبع :فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین