سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
توییتر اعتراف کرده که داده‌های شخصی کاربرانی که از طریق گوشی های هوشمند خود به این سایت متصل می شوند را جمع آوری کرده است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعتراف مدیران توئیتر به جاسوسی از کاربران


توییتر اعتراف کرده که داده‌های شخصی کاربرانی که از طریق گوشی های هوشمند خود به این سایت متصل می شوند را جمع آوری کرده است.

تویتر

مدیران توییتر همچنین به نگهداری و ذخیره سازی این اطلاعات بر روی سرورهای شخصی خود اذعان کرده اند. همچنین آنها پذیرفته اند که این کار بدون اطلاع و رضایت مالکان این داده ها انجام شده است.

جمع آوری این اطلاعات در زمانی انجام می شده که کاربران بر روی بر روی فهرست های تماس خود در گوشی کلیک می کردند تا از حضور و فعالیت های آنها در سایت توییتر مطلع شوند.

این رسوایی مدیران توییتر را وادار به به روز کردن سیاست گذاری خود در زمینه حریم شخصی کرده تا از سوءاستفاده بیشتر از اطلاعات کاربران جلوگیری شود.

آنان همچنین می گویند در آینده نزدیک سیاست گذاری های توییتر را به روز خواهند کرد تا نحوه دوستیابی در این سایت و اطلاعاتی که از این طریق در دسترس کاربران و همین طور مدیران توییتر قرار می گیرد کاملا مشخص و شفاف باشد.

این رسوایی مدیران توییتر را وادار به به روز کردن سیاست گذاری خود در زمینه حریم شخصی کرده تا از سوءاستفاده بیشتر از اطلاعات کاربران جلوگیری شود

سوءاستفاده توییتر توسط یک برنامه نویس سنگاپوری و زمانی افشا شد که وی متوجه شد فهرست تماس های وی در گوشی بدون اطلاع و رضایتش از گوشی آیفون وی در شبکه اجتماعی دیگری کپی شده اند.

بخش ارتباطات تبیان

منبع :سایت فرهنگی انقلاب اسلامی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین