وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در میانه نیمه دوم بازی دو تیم الاهلی امارات و السد قطر بود که مهرزاد معدنچی قصد داشت توپ را بلند برای همی‌تیمی خود ارسال کند اما توپ به گیجگاه الیزیدی خورد و .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

با شوت معدنچی مردوزنده شد

معدنچی مرد و زنده شد

اگرچه دیدار تیم هاى الاهلى امارات و السد قطر با پیروزى شیرین و 5 بر صفر تیم مهمان همراه بود اما این دیدار حادثه اى تلخ را براى قطرى ها به همراه داشت. در دقیقه 66 دیدار و در حالى كه السد با 4 گل از میزبان پیش بود مهرزاد معدنچى یار تازه وارد الاهلى به قصد ارسال روى دروازه حریف به توپ ضربه مى زند كه توپ در بین راه به گیجگاه الیزیدى بازیكن شماره 10 السد برخورد كرده و این بازیكن را به حالت كما برده و نقش بر زمین مى كند. روى همین حادثه بازى متوقف شده و همه حاضرین در ورزشگاه و از جمله بازیكنان دو تیم در بهت و نگرانى فرو مى روند تا اینكه پس از دقایقى علائم حیات در این بازیكن مشاهده و الیزیدى به بیمارستان منتقل و پس از 7 دقیقه تعلل بازى پیگیرى مى شود.

ضربه مرگبار معدنچی معدنچی مرد و زنده شد

به نقل از خبر، مهرزاد معدنچی در همین خصوص توضیح داد: من با بغل پا به توپ ضربه زدم تا آن را براى مهاجمان سانتر كنم كه بازیكن السد صورتش را نیم رخ كرد و توپ با ضرب به گیجگاهش خورد و نقش زمین شد. وقتى بالاى سرش جمع شدیم، دیدم دندان هایش قفل شده و نفسش بالا نمى آید.

معدنچی مرد و زنده شد

 یكى از هم بازیانش روى زمین نشسته بود و به سرش مى زد و گریه مى كرد. خود من هم ترسیده بودم و مدام ذكر مى گفتم و صلوات مى فرستادم و خیلى استرس داشتم تا اینکه پس از 7، 8 دقیقه از کما خارج شد و شروع به تنفس عادی کرد.

معدنچی مرد و زنده شد

معدنچى در پایان گفت : بعد از پایان بازى به همراه سرپرست الاهلى به ملاقات بازیكن شماره 10 السد رفتم، البته چون عمدى در كار نبود، كسى از من دلخور نشد ولى خدا را شكر كه براى این بازیكن اتفاق ناگوارى رخ نداد و زنده و سالم ماند.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین