تبیان، دستیار زندگی
عیدی مرکز یادگیری، معرفی سی دی عربی برای دانش آموزان مقطع دبیرستان به دوستان دانش آموز و دبیران محترم عربی....
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عیدی مرکز یادگیری

استفاده از فناوری های نوین آموزشی سطح یادگیری دانش آموزان را افزایش داده و ضرورت تغییر شیوه تدریس را آشکار نموده است. جهت ترغیب دانش آموزان و دبیران برای استفاده از این نوآوری ها، مرکز یادگیری تبیان در راستای رسالت فرهنگی و اطلاع رسانی خود، اقدام به تهیه و تولید نرم افزار های آموزشی نظیر مجموعه آموزشی فیزیک دبیرستان، مجموعه آموزشی ریاضی دبستان، بازی های آموزشی در موضوعات: ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، زمین شناسی، و ... هم چنین نرم افزارهای مدل سازی مختلف برای درک بهتر مفاهیم دروس در قالب آزمایشگاه مجازی نموده است.

این مجموعه مطابق با فهرست کتاب های درسی عربی در رشته علوم انسانی مطالب خود را تقسیم بندی نموده است و برای یادگیری درس عربی برای کلیه رشته های دبیرستان پیشنهاد می گردد.

عیدی مرکز یادگیری

در هر عنوان، علاوه بر توضیح مطالب درسی به شکلی روان و ساده تمرین های موضوعی برای تسلط بیشتر با مطالب جدید درنظر گرفته شده است.

در بخش بازی ها، پرسش هایی در قالب بازی های مختلف برای آزمون توان علمی دانش آموزان طراحی شده است. فرهنگ لغات قاموس امکان دسترسی سریع و آسان کاربران به معانی فارسی لغات عربی یا بالعکس را فراهم آورده تا آموزش و یادگیری عربی هرچه آسانتر و جذابتر شود.

عیدی مرکز یادگیری

امسال هم مثل سال گذشته، مرکز یادگیری سایت تبیان یک سی دی آموزش عربی را به شما معرفی می کند شامل طرح درس هایی برای آموزش درس عربی است.

این سی دی برای دانش آموزان و دبیران دبیرستانی که در رشته علوم انسانی تحصیل می کنند مناسب است، اما توصیه می شود که بقیه دانش آموزان در سایر رشته ها از این سی دی استفاده کنند.

برای سفارش خرید این سی دی پر محتوا کلیک کنید.


مرکز یادگیری سایت تبیان - تهیه و تنظیم: نوربخش