سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
در حالی‌ روند فروش بلیت قطار، 25 درصد به صورت اینترنتی و برای هر خانواده 6 بلیت در نظر گرفته شده که برخی به این اقدام از سوی شرکت راه آهن انتقاد کردند. اما این شرکت اعلام کرده که سفرهای ‌گروهی ‌در نوروز ممنوع ‌است و برای جلوگیری از احقاق حق سایر افراد این
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 تعطیل سفر های گروهی در نوروز


در حالی‌ روند فروش بلیت قطار، 25 درصد به صورت اینترنتی و برای هر خانواده 6 بلیت در نظر گرفته شده که برخی به این اقدام از سوی شرکت راه آهن انتقاد کردند. اما این شرکت اعلام کرده که سفرهای ‌گروهی ‌در نوروز ممنوع ‌است و برای جلوگیری از احقاق حق سایر افراد این قانون اعمال شده است.

قطار-سفر

نوروز از برهه‌هایی است که امکان سفر را برای همه فراهم می کند و افرادی که طی یک سال کمترین زمان را برای انجام یک سفر دارند تعطیلات عید را بهترین زمان برای برنامه‌ریزی‌های سفر خود می دانند.

برخی از نحوه فروش اینترنتی و مشکلات خرید بلیت انتقاد کرده ‌و معتقدند افرادی‌که امکان‌سفر با خودروی شخصی را ندارند تمایل به سفرهای گروهی با قطار دارند اما امکان سفرهای نوروزی آن هم به شکل گروهی وجود ندارد.

"منصور عرب یارمحمدی"،معاون امور مسافری شرکت راه آهن در خصوص این انتقادها به CHN، گفت:«سفرهای گروهی نوروزی به علت مدیریت صحیح در توزیع بلیت ممنوع است.»

وی با بیان این که سفر بیش از 10 نفر جزو سفرهای گروهی است خاطر نشان کرد:« با فروش بلیت هایی که افراد قصد سفرهای گروهی را دارند حق دیگران ضایع می شود و فاکتورهای عرضه و تقاضا تحت شعاع قرار می گیرد.»

با فروش بلیت هایی که افراد قصد سفرهای گروهی را دارند حق دیگران ضایع می شود و فاکتورهای عرضه و تقاضا تحت شعاع قرار می گیرد

معاون امور مسافری شرکت راه آهن در ادامه با اشاره به مشکلات اینترتی برای خرید بلیت افزود:«60 درصد مردم برای خرید بلیت یا به اینترنت دسترسی ندارند و یا اینترنت دارای مشکلاتی چون ترافیک است لذا بیشترین سهم برای فروش بلیت را به مراجعه حضوری اختصاص دادیم این در حالی است که سال گذشته برای فروش بلیت سهم اینترنتی معادل 20 درصد بود و امسال 25 درصد است .»

بخش اجتماعی تبیان

منبع : خبر انلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین