سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
یک گروه هکر ناشناس که پیش از این نهادهای مهم آمریکا مانند سازمان سیا را مورد حمله قرار داده بودند، این بار وب سایت دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را هدف حمله های سایبری خود قرار داده اند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حمله هکرها به سایت دفتر نتانیاهو


یک گروه هکر ناشناس که پیش از این نهادهای مهم آمریکا مانند سازمان سیا را مورد حمله قرار داده بودند، این بار وب سایت دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را هدف حمله های سایبری خود قرار داده اند.

هکر

وب سایت خبری دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعدازظهر روز گذشته از سوی هکرها مورد حمله قرار گرفت و به مدت یک ساعت به طور متناوب از دسترس خارج شد. این در حالی است که بررسی های کارشناسان امنیتی اسرائیل نشان می دهد این حمله سایبری شامل جلوگیری از ارائه خدمات بوده است که در اثر آن ده‌ها هزار رایانه به طور همزمان مورد حمله قرار گرفتند تا از ارائه خدمات برای کاربران این سایت جلوگیری شود.

*هدف هکرها، حذف کامل اسرائیل از دنیای اینترنت

این در شرایطی است که چندین وب سایت موسسات مهم مالی و تجاری رژیم صهیونیستی نیز از این حمله بی‌نصیب نمانده‌اند. در عین حال کارشناسان امنیتی اسرائیل بر این باورند که این حمله صورت گرفته پیش درآمدی است بر حملات گسترده تر و بیشتری که قرار است امروز انجام شود.

در بیانیه‌ای که توسط دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این زمینه منتشر شده است، آمده است که در اثر این حمله مشکلاتی در راه برقراری ارتباط میان کاربران ایجاد شد. در این بیانیه ادعا شده است که این مشکلات تنها دقایقی طول کشید و بلافاصله رفع شد.

این حمله در شرایطی انجام شده است که گروه هکرهای "ناشناس" روز جمعه با انتشار ویدئویی در وبگاه یوتیوب اعلام کرد هدف بعدی حمله سایبری آنان اسرائیل خواهد بود

این حمله در شرایطی انجام شده است که گروه هکرهای "ناشناس" روز جمعه با انتشار ویدئویی در وبگاه یوتیوب اعلام کرد هدف بعدی حمله سایبری آنان اسرائیل خواهد بود. چرا که این گروه معتقد است رژیم اسرائیل جنایت‌های زیادی بر ضد بشریت انجام می‌دهد و رفتار آنان با مردم فلسطین نیز مورد انتقاد شدید این گروه هکری قرار دارد.

هکر

در این فایل ویدئویی خطاب به مقامات اسرائیل آمده است: شما از طریق فریب رسانه ها و پرداخت رشوه های سیاسی، دولت های زیادی را با خود همراه کرده اید. در شرایطی که ادعای دموکراسی دارید، اما در عمل فاصله بسیار زیادی از آن دارید. در واقع هدف شما این است که برای ارائه شرایط زندگی بهتر برای عده معدودی، آزادی افراد بسیاری را پایمال کنید. همچنین در این فایل اشاره شده است که حمله هکری به اسرائیل در سه مرحله انجام خواهد شد که مرحله اول آن حذف کامل این رژیم از دنیای اینترنت خواهد بود.

گفتنی است اسرائیل در چند هفته اخیر بارها مورد حمله هکرها قرار گرفته است. سایت روزنامه یدیعوت آحارونت، مرکز بورس تل آویو و حتی هاآرتص نیز از جمله سایت هایی هستند که مورد حمله قرار گرفته اند.

گروه هکرهای ناشناس پیش از این نیز سایت سازمان سیا و اف‌بی‌آی را نیز هک کرده بودند. گروه هکرهای ناشناس روز گذشته رسما اعلام کرده بود که "جنگ صلیبی سایبری" با اسرائیل به راه خواهند انداخت.

بخش ارتباطات تبیان


منبع : فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین