سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
چیزی تا عید نمانده، خسته هستید، پوست‌تان کدر شده و می‌خواهید کاری برایش بکنید تا بهتر شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ترکیب چند روش برای زیبایی

تکنیک‌های زیباسازی چهره برای درخشان کردن فوری!


چیزی تا عید نمانده، خسته هستید، پوست‌تان کدر شده و می‌خواهید کاری برایش بکنید تا بهتر شود.


زیبایی ، آرزوی گمشده در آینه

کاترین دو گورساک (عضو هیئت مدیره انجمن پزشکان زیبایی و دبیر انجمن ضد سالخوردگی فرانسه): امروزه، تعداد افرادی که می‌خواهند پوست‌شان خیلی سریع زیبا شود، رو به افزایش است، آنها درمان‌هایی را می‌خواهند که در عین سریع بودن، باعث دور شدن از کار هم نشوند و نتایج خوبی داشته باشند.

به همین دلیل است که ما روش‌های مختلفی را برای درمان زیبایی انتخاب کرده‌ایم. به یاد داشته باشید که گرم کردن پوست بعد از اعمال درمان‌ها، تأثیر آنها را دو برابر می‌کند. همچنین بعد از چندین تجربه، مطلوب‌ترین روش دست‌تان می‌آید: پیلینگ (لایه‌برداری)، استفاده از کربوکسی‌تراپی و یک جلسه رادیو فرکانس.

پیلینگ چگونه است؟

پیلینگ یک واژه انگلیسی است که از مصدر « to peel » گرفته شده است و به معنای پوست انداختن است. پیلینگ یک روش پوست انداختن است و عبارت است از: مالیدن موضعی یک محصول شیمیایی ِ کمابیش غلیظ از اسید تری‌کلراستیک، که لایه های رویی پوست را از بین می‌برد و همچنین عوامل رشد لایه های عمیق تر در جایی که سلول های حیاتی مانند فیبرولاست‌ها یعنی کارخانه‌های واقعی ساخت پوست قرار گرفته اند، را تحریک می‌کند.

 محصول شیمیایی طی چند دقیقه روی پوست مالیده می‌شود تا آن را پوسته پوسته کند. این پوست انداختن سلول های اپیدرم و درم را "تقویت می‌کند" و در تولید دوباره پوست مشارکت می‌کند.

این درمان پیلینگ سطحی بدون درد است. فقط یک درد موقت دارد. این روش پوست انداختن تقریباً غیر قابل دیدن است و نیازی به مرخصی و دور شدن از جامعه ندارد.

پیلینگ سطحی پوست را مجدداً می‌سازد، منفافذ پوست را ترمیم می‌کند (آنها را باز می‌گرداند)، رنگ (روشن‌تر و یک‌دست‌تر) و افتادگی پوست را بهبود می‌بخشد.

اصلی‌ترین بخش در درمان‌های زیبایی توسط کربوکسی‌تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی به وسیله تزریق CO2، اجازه می‌دهد که پوست اکسیژن بگیرد. در این روش CO2 با سوزنی بسیار ظریف زیر پوست دمیده می‌شود، که تحریک و افزایش محصولات اکسیژنی در بافت های ما را با خود به دنبال دارد، همچنین متابولیسم زیر پوست را بهبود می‌بخشد، این بهبود شامل میکرو جریان ها و تحریک فیبرولاست ها در ناحیه سنتز کلاژن می‌شود.

ضمناً جلوی افتادگی پوست را می‌گیرد و در صورت وجود آن را اصلاح می‌کند. همچنین، بر کبودی ها و سیاهی هم اثر می‌گذارد. در واقع، با کشیدن مجدد پوست رنگ آنها را کم می‌کند، کربوکسی تراپی کبودی ها را کاهش خواهد داد و اجازه می‌دهد که بافت ها مجدداً ساخته و کشیده شوند.

ممکن است هنگام دمیدن، انتشار گاز احساس شود، کشیدگی پوست هم می‌تواند دردناک باشد. اگر کسی نسبت به درد حساس باشد، مالیدن یک کرم بی حس کننده قبل از شروع جلسه درمانی مفید خواهد بود. این درمان به جز خون مردگی ها احتمالی هیچ نوع عارضه جانبی قابل توجه دیگری ندارد.  

فرکانس رادیویی چیست؟

فرکانس رادیویی یک موج الکترومغناطیس است که بافت ها را گرم و سطح را با فعال کردن انرژی بین سلولی آماده می‌کند. تحت تأثیر گرمای بین 40 تا 43 درجه، باعث بازگشت مجدد آدیپوسیت ها و فیبرهای کلاژن هم در طول و هم در عرض می‌شود. ضمناً فعال شدن فیبرولاست‌های تولید کننده سنتز کلاژن و الاستین را که مسئول اثر کشش پوست هستند، به همراه دارد.

در نهایت کیفیت پوست، با استحکام و تقویت کشش آن بهبود می‌یابد. علاوه بر این، تحت تأثیر گرما، کشش فیبرها تأثیر کشش فوری پوست را با خود به دنبال دارند.    

این روش درمانی هیچ نوع عارضه جانبی ندارد، به جز قرمزی گذرای چند دقیقه یا نهایتاً چند ساعتی.

به لطف همکاری این سه روش درمان زیبایی، پوستی شفاف، با کبودی‌هایی که کمتر به چشم می‌آیند، و چهره‌ای با خمیدگی‌های کمتر و تأثیر فوری کشش خواهیم داشت.

درمان حمله‌ای چهار مرحله دارد، و هر مرحله یک هفته در ماه طول می‌کشد.


باشگاه كاربران تبیان ـ ارسالی از: motmot

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین