سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان از حضور خود در عرصه انتخابات مجلس نهم خبر داد و گفت: در چند فهرست انتخاباتی قرار گرفته ام که ائتلاف صدای ملت یکی از انها است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سخنگوی جبهه پیروان در «صدای ملت»


دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان از حضور خود در عرصه انتخابات مجلس نهم خبر داد و گفت: در چند فهرست انتخاباتی قرار گرفته ام که ائتلاف صدای ملت یکی از انها است.


سید کمال سجادی

سید کمال سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس نهم در 12 اسفند افزود: معتقدم این دوره از انتخابات با دوره های گذشته متفاو ت است چرا که در حال حاضر شاهد فعالیت چند تشکل و ائتلاف در عرصه انتخابات هستیم در صورتی که در انتخابات گذشته دو فهرست با هم رقابت می کردند به همین جهت معتقدم مردم در این دوره از انتخابات ترکیبی رای می دهند.

وی افزود: حتی آیت الله مهدوی کنی از ارئه فهرست های متعدد در انتخابات ایرادی نگرفته اند، پس ائتلاف ها باید بصورت فعال در عرصه حضور داشته باشند و نامزدهای مورد نظر خود را به مردم معرفی کنند.

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان در ادامه از حضور خود در انتخابات مجلس خبر داد و گفت: بنده در چند فهرست انتخاباتی قرار گرفته ام که کانون دانشگاهیان ایران اسلامی، جبهه بصیرت و بیداری اسلامی و ائتلاف صدای ملت از مهمترین ائتلاف هایی است که نام من در آن قرار دارد.

سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری است.

بخش سیاست تبیان

 


منبع : تابناک

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین